:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція «Скажи забудові на Кіото, 5-9 – ні!» біля Господарського суду м. Києва, 3 червня, 14:00

Преc-центр «Форум»

 


Прес-анонс акції  «Скажи забудові на Кіото, 5-9 – ні!»

Що: Мешканці Лісового масиву столиці візьмуть участь у громадському контролі за діями суддів.
 Де: Господарський суд м. Києва, адреса: вул. Б. Хмельницького, 44-в (станція метро «Університет»).
Коли: 3 червня 2014 року о 14:00.
У зв’язку зі спротивом активних мешканців забудові по вул. Кіото, 5-9 (забудовник – ХК «Київміськбуд»), першим заступником прокурора  Деснянського району було заявлено позов 24.01.2013 року до Господарського суду м. Києва (справа № 910/307/13) щодо порушення земельного та містобудівельного законодавства при виділенні Київрадою земельної ділянки для АТ ХК «Київміськбуд»  площею 1,26 га для будівництва житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями для підприємств обслуговування і підземною автостоянкою по вул. Кіото, 5-9 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
Мешканці Лісового масиву протягом 2013 року вели активну боротьбу проти забудови по вул. Кіото, 5-9, не пропустивши жодного засідання суду.  
Ситуація дещо змінилася після подій на  Майдані. У березні 2014 року Колегія суддів Вищого  господарського суду  України скасувала постанову Київського апеляційного господарського суду від 03.10.2013року у справі № 910/307/13 і рішення Господарського суду міста Києва від 16.04.2013 р.,  та направила справу на новий розгляд до Господарського суду міста Києва.
На думку громади масиву, хвиля змін в нашій країні породжує надію, що подальша їх присутність у залі суду здійснюватиме громадський контроль над суддями, і у разі «зради» інтересів громадян України встане питання про винесення їм недовіри. Саме контроль з боку мешканців дає змогу відстояти прибудинкову територію та зберегти Лісовий масив від ущільненої забудови. 
Збір активістів під будівлею Господарського суду м. Києва о 14:00.
Засідання відбудеться в залі № 18 (при собі мати паспорт).
Контактна особа: (063) 388-30-89 Андрійшина Тетяна.

 

 0Опубликовать