:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Олег Мусій – Медики Майдану про крадіжки медикаментів та злочинну халатність «координаторів» медбригад

 

 

Прес-центр «Форум»

 

 

Мобільна бригада медиків Майдану оприлюднила відеосвідчення декілької її членів. У зверненні йдеться про те, що Олег Степанович Мусій, організатор медичної служби на Євромайдані, міністр охорони здоров'я України в Кабінеті Міністрів Арсенія Яценюка від 27 лютого 2014 року, та інші чиновники відправляли гостро необхідні Майдану ліки на «дальні склади» та перепродували їх.

Публікаємо цей відеодокумент на прохання медиків, яких ми знаємо особисто і яким немає підстав не довіряти. Висловлюємо жаль, що у свідченнях негативно характеризується людина, яка до Майданау активно брала участь у акціях протесту против варварської забудови Києва.

Ми готові вислухати та оприлюднити думку протилежної сторони – О. С. Мусія та його соратників – щодо цих свідчень. Так само ми готові оприлюлднити продовження розслідування, проведеного активістами мобільних медбригад Майдану.

 

 

 

 

 

 


0Опубликовать