:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Тварини екс-чиновника Олександра Клименка на межі голоду

 

 

Прес-центр «Форум» 

 

 

Закликаємо проконтролювати долю диких тварин, які залишилися в маєктках екс-чиновників.

У заміському будинку колишнього Міністра доходів і зборів Олександра Клименка знайшли хижих тварин. Два тигри і два ведмеді зачинені в тісних вольєрах. Тварини їдять по 15 кг м'яса на день. Охорона маєтку поки годує їх, але жаліється, що м’ясо скоро закінчиться й годувати хижаків буде нічим.

Джерело інформації – сюжет каналу “24?.

Щодо маєтку О. Клименка в Переяслав-Хмельницкому районні Київської області ми отримали таку інформацію від Марії Трунової, активістки Асоціації зоозахисних організацій України: “Ми контролюємо тварин у маєтку Клименка. Є контакти з охороною. Тваринами займаються представники Інституту зоології ім. Шмальгаузена. Ми готові вивезти тварин і для них є місце. Проблема в тому, що це приватна територія і їх можна вилучити лише за рішенням суду. Заяву вже подали”.

У іншому скандально відомому маєтку, Межигір'ї, працюють два фахівці Київського зоологічного парку, які зуміли організувати розгублений персонал, що обслуговував зоопарк резиденції. Там усе поки що в нормі.

А от про інші маєтки немає ніякої інформації. Що їдять ті звірі? Хто за ними дивиться? Що ми можемо зробити? Хто що знає? Давайте збирати якомога швидше інформацію і знаходити рішення. Пишіть, будь ласка, на Фейсбуці активістам Тетяні Андрійшиній або Олегу Андросу. Створюємо робочу групу з порятунку покинутих “царських тварин”, і не лише в маєтку Клименка. Ще є Пшонка та інші злочинці.

Сьогодні вже запрацював технічний уряд. Треба, щоб він був ще й людяний. Не смійтеся: ми з вами повинні цих роботів навчити та примусити робити гуманні вчинки!

Дивіться, міркуйте, координуйтесь, дійте!

 

 

 

 


0Опубликовать