:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Лист до Самооборони Майдану щодо охорони зоопарку в Межигір’ї

 

 

Спілка вільних журналістів «Природа понад усе» та інші

 

 

Спілка вільних журналістів «Природа понад усе»

IAB – Informationandanalyticalofficesanimaladvocates

Віртуальний зооофіс «ІАБ»- інформаційно-аналітичне бюро

e-mail: iabtierschutz@gmail.com

Вих. № 2

24. 02. 2014 р.

 

Самообороні Майдану

Громадських організацій

Спілка вільних журналістів «Природа понад усе»,

ГО «Давайте разом»,

ІАБ – інформаційно-аналітичне бюро адвокатів тварин

Шановна Самообороно Майдану!

Висловлюємо стурбованість долею тварин, що живуть у маєтку колишнього тирана у Межигір’ї. Наскільки нам відомо, там залишилися покинуті й зраджені Януковичем тварини, і ці тварини страждають від стресу, викликаного надмірною кількістю людей та відсутністю догляду. Вже є перші жертви серед них.

Резиденція у Межигір’ї вже перейшла у власність держави. З метою відновлення права власності Українського народу Верховна Рада України постановляє:

1. Повернути майно комплексу відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я” (урядову резиденцію “Межигір’я”) у державну власність.http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/762-18

Ви, як представники повсталих народних мас, є владою на сьогодні в державі, тому ми звертаємося саме до Вас, як до дієвого силового об’єднання.

За тоталітарних режимів завжди процвітає жорстокість до найслабших, чотириногих членів суспільства. Якщо ми намагаємося змінити ситуацію в країні на засадах законності, справжнього гуманізму, порядності, то вважаємо абсолютно неприпустимим страждання будь-яких живих істот.

З доволі тривалої практики діяльності руху на захист тварин та охорони природи ми переконалися, як нероздільно пов’язані між собою права людей і права тварин. Варто звернути увагу, що в нашій країні права тварин формально захищені Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та деякими міжнародними конвенціями на захист тварин. Протягом років ми виступаємо адвокатами тварин та як журналісти, не лише словом, а й конкретними діями рятуємо тварин від жорстокого ставлення. Надійшов час імплементувати цю законодавчу базу, і на прикладі Межигір’я це зробити нескладно.

Маємо низку пропозицій.

1.      Застосувати владу Самооборони для негайного припинення доступу людей до межигірського «звіринця».

2.      Залишити тварин на місці, оскільки для них створені належні умови. Київський зоопарк не може дати раду своїй власній колекції тварин, тож перевезення тварин з Межигір’я до зоопарку призведе до втрат серед них.

3.      Сприяти негайному поверненню до виконання своїх обов’язків персоналу, що обслуговував тварин у Межигір’ї.

4.      Врахувати, що стало цілком реально реалізувати в Межигір’ї проект «Лікарні майбутнього» або створити там філіал «Охматдиту». У такому разі «звіринець» став би чудовим живим куточком, що неабияк радувало б дітей.

5.      Згодом у Межигір’ї, враховуючи його території, можна було б створити реабілітаційний центр для дикої фауни (це щось на кшталт притулку для диких тварин, які постраждали від зіткнення з автотранспортом, поранених під час полювання тощо). Такі тварини потрапляють до Київського зоопарку, але він їх не може приймати. Сьогодні створення такого центру є неабияк актуальним, оскільки все більше тварин в Україні потрапляє до Червоної книги. Просимо підтримки цієї ініціативи громадськості.

6.      Наші товариші Богдан Швайка та Сергій Григор’єв вже побували в Межигір’ї та готові й надалі працювати там задля розв’язання проблеми. Богдан є тимчасовим комендантом зоопарку Януковича.

7.      Пропонуємо обговорити ці та інші пропозиції під час зустрічі.

 

З повагою,

Спілка вільних журналістів Природа понад усе»

ІАБ – інформаційно-аналітичне бюро адвокатів тварин

ГО “Давайте разом”

Контактні особи:

  • Олег Андрос, Київ, тел. 097 502 75 51;
  • Анжеліка Комарова, Київ, тел. 067 583 70 89;
  • Сергій Григор’єв, представник групи по боротьбі з корупцією в Київському зоопарку, Київ  050 443 22 72
  • Тетяна Андрійшина, Київ, тел. 063 388 30 89;
  • Людмила Луцюк, Португалія, тел. +351963908367

З повагою, керівник координаційної ради

адвокатів тварин України «Інформаційно – аналітичного бюро»,

 

       Луцюк Людмила Олександрівна  _________________________

контактний телефон +351963908367

 


0Опубликовать