:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Правий сектор – Активісти «Правого сектору» вчинили напад на гурт «Тінь сонця» під час виступу у Львові

 

 

Прес-центр «Форум» 

 

 

 

На гурт «Тінь сонця» (відомий виконанням патріотичних пісень, вокаліст Сергій Василюк є членом ВО «Свобода») під час концерту у Львові 15 лютого 2014 р. напали близько 25 молодиків, які представилися «Правим сектором». Молодики в масках прорвалися через охорону, троє з них вилізли на сцену і вдарили соліста гурту Сергія Василюка.

Слухачі почали бити нападників і відтіснили їх до стінки концертного залу, одному нападнику зламали ногу. У нападників вилучили зброю (травматичні пістолети). Тільки сімох нападників затримала міліція, двох з них відбили силою їхні «друзі» з «Правого сектору».

 

Відео нападу:

 

Фото нападу на концерті Тінь Сонця у Львові.

 

Коментар Правого Сектора щодо інциденту під час львівського концерту «Тіні сонця»Правий Сектор офіційно визнає причетність його представників до конфлікту, котрий трапився під час концерту «Тіні сонця» у м. Львові 15 лютого і приносить вибачення п. С
ергію Василюку та іншим музикантам гурту. 

Зростання чисельності Правого Сектора призводить до того, що часом до його лав вливаються люди, котрі не мають достатньої дисципліни. Це явище, котрого неможливо цілком уникнути. Проводячи мобілізацію, ми відсіваємо той деструктивний елемент, котрий дає себе виявити. Одначе усіх виявити неможливо. Відтак, подібний елемент буде відсіюватися в процесі боротьби.

Відповідально заявляємо, що винні у львівському інциденті будуть покарані згідно з законами революційного часу і покинуть лави Правого Сектора.

Центральний штаб Правого Сектора

Джерело.

 

Лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк пізніше так прокоментував інцидент:

«На війні буває все - і звинувачувати «Правий сектор» в цілому за вчорашні "неприємності" на львівському концерті ніхто не збирається. Керівництво "Правого Сектору", а також особисто Дмитро Ярош вже принесли нам вибачення. Вибачатись нема за що - на превеликий жаль, життя відразу не розкриває карти і не говорить, хто надійний і адекватний побратим, а хто – ні. Борімося - поборемо!», - написав Василюк у Facebook.

 

 

 


0Опубликовать