:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Віталій Черняховський: Ляльководи ні на хвилину не забувають про справжню мету Євромайдану – будь-яким шляхом втягнути Україну в Євросоюз

 

 

Віталій ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ

 

 

 

Багато людей, що виходять на Євромайдан, кажуть, що вони ходять туди не за Євросоюз, а проти Януковича, проти криміналу при владі, проти корупції, проти хабарів ДАІ, за дороги без ям, проти мерів- злодіїв, проти дерибану землі, за ліки в лікарнях і т. д.

Безумовно, помисли звичайних людей чисті. Плутоманська влада створила стільки причин для народного гніву, що не протестувати проти неї неможливо.

Щирі люди дійсно стоять на Майдані проти депутатів-мародерів, проти незаконної забудови, за збереження природи, за чесні вибори, за чесні суди, за ліки в лікарнях.

На жаль, в Угоді про Асоціацію України з Євросоюзом про всі ці благородні цілі немає ні слова.

Ляльководи – ті, хто організував і вже більше двох з половиною місяців фінансують Євромайдан, – ні на хвилину не забувають про справжню мету Євромайдану – будь-яким шляхом втягнути Україну до Євросоюзу.

Про це не дає забути ні сама назва акції за Євросоюз – Євромайдан, ні слоган на головній сцені – «За Європейську Україну!», ні канонада висловлювань «лідерів» «опозиції» і єврочиновників про необхідність за будь-яку ціну підписати Угоду про Асоціацію України з Євросоюзом.

Наведу лише деякі заяви останнього часу, які прозвучали під вибухи коктейлів Молотова, гуркіт булижників і горіння шин на вулиці Грушевського.

Арсеній Яценюк, голова депутатської фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України, 25 січня 2014 року: «Ми не боїмося відповідальності за долю країни. Ми приймаємо цю відповідальність, ми готові вести країну до Європейського Союзу».

Сергій Соболєв, заступник голови депутатської фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України, 4 лютого 2014 року: «Парламент повинен дати повноваження новому уряду підписати угоду про Асоціацію з Європейським Союзом».

Джеффрі Пайєтт, надзвичайний і повноважний посол США в Україні, 4 лютого 2014 року: «Я впевнений, що Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС. І ми сподіваємось, що це станеться за Президента Януковича. А якщо ні, то я впевнений, що це станеться за його наступника».

Херман Ван Ромпей, голова Європейської ради, 25 січня 2014 року: «Європейський союз як і раніше готовий підписати і застосувати угоду про асоціацію з Україною».

Штефан Фюле, єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства, 2 лютого 2014 року: «Євросоюз повинен пообіцяти Україні перспективу вступу до ЄС».

Жозе Мануел Баррозу, голова Європейської комісії, 30 січня 2014 року: «Пропозиція, що її зробив Європейський Союз щодо Угоди про асоціацію із глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі, залишається на столі».

Дональд Туск, голова Ради Міністрів Польщі, 28 січня 2014 року: «Євросоюз готовий підписати Угоду про асоціацію з Україною, а польська влада робитиме все для того, щоб її умови були краще».

Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі, 29 січня 2014 року: «Європейський Союз зробив помилку, коли не погодився на надання Україні перспективи членства в Угоді про асоціацію, і після останніх подій в Києві повинен виправити її».

 

 

 

 


0Опубликовать