:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Відкритий лист голові Київської міської державної адміністрації Володимиру Макєєнку від громадських активістів

 

Прес-центр «Форум»

 

«Володимир Макеєнко обіцяє позбавити Київ від корупції чиновників. Про це він сказав в інтерв’ю газеті «День». «Я зазначив, що не буду брати хабарі і “відкати”. Жоден заступник і чиновник не візьме хабара. Я оголошую Київ містом без корупції».

 

Джерело: Українські новини

 

Громадськість Києва вже не перший рік намагається змінити на краще ситуацію в Київському зоопарку, який із символу гармонійних стосунків людини з природою перетворився на кубло нечистих на руку злодюжок. Керівники зоопарку міняються, а схеми дерибану залишаються незмінними:

– Тендери на корми для тварин як зручна схема розкрадання бюджетних коштів. Роками зоопарк закуповує їжу для тварин найнижчої якості, але по космічно завищених цінах.

– Дрібне крадійство. Якщо краде керівництво, то чому б не красти працівникам? Раціони для тварин тут приховують від громадськості. Тварини недоїдають, а в цей же час кормокухня та працівники по догляду виносять їжу під носом у «пильної» охорони.

– «Трин-трава за 200 тис. грн». Озеленювачі «косять» щороку по 100-200 тисяч гривень за спеціально розробленим договором-схемою.

– Гіпертрофічно роздутий штат адмінперсоналу, включаючи наявність «мертвих душ», постійно зростає, а кількість тварин неухильно зменшується.

– Ремонт кабінету директора та крокодилові сльози. В адміністративному корпусі роблять ремонт на 300 тисяч грн, а в той же час термінового ремонту потребує дах на «Острові звірів». Влітку «Острів звірів» заливає водою, а взимку від морозу обмерзають пальми, гинуть від холоду крокодили та черепахи. Потребують ремонту й багато інших об’єктів.

– Несанкціонована торгівля. Влітку звірів не було видно за численними ларьками. Чи пішло це на користь тваринам? Ні. Виручка від ларьків лилася рікою до бездонних кишень зоомафії.

 

Шановний Володимире Володимировичу!

 

Ваша обіцянка позбавити Київ від корупції чиновників було почуте громадськістю Києва. Ви оголосили Київ містом без корупції. Почніть з Київського зоопарку – це модель корупційного «бєспрєдєлу», який став нормою в комунальних структурах столиці.

Ми вже почали нашу боротьбу. До нас приєдналися Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України і Державна фінансова інспекція України. Сподіваємось, що наші ряди поповнив сам голова Київської міської державної адміністрації! Дякуємо Вам і пропонуємо об’єднати наші зусилля! Порятуймо Київський зоопарк разом!

Просимо Вас звільнити з посади заступника генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення Хоменко Ірину Миколаївну як одного з організаторів корупційних схем в Київському зоопарку.

 

З повагою, громадські активісти

 

Віталій Черняховський, Головний координатор Громадянської кампанії «Форум порятунку Києва», тел. (044)228-55-33;

Олег Андрос, Ганна Путова, представники Спілки вільних журналістів «Природа над усе», тел. (097)502-75-51 (Олег);

Тетяна Андрійшина, представник громадської організації «Давайте разом», тел. (063)3883089;

Людмила Луцюк, керівник координаційної ради адвокатів тварин України «Інформаційно – аналітичного бюро», тел. +351963908367;

ППО КМПС  ”Захист праці” Київського зоологічного парку.

 

 


0Опубликовать