:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Громадські організації вимагають звільнити в. о. гендиректора Київського зоопарку Ірину Хоменко

 

 

Прес-центр «Форум»

 

 

З такою вимогою громадські діячі звернулися до в. о. голови Київської міської державної адміністрації Голубченка А. К.
Громадські активісти стурбовані надмірною комерціалізацією зоопарку, зловживаннями у кадровій сфері, що позначилося на умовах утримання тварин. Зокрема, тварини копитного ряду утримуються у тісних стінах з осені до весни, через недбальство персоналу гинуть екзотичні риби, леопард і генети утримуються в малоосвітлених бетонних «казематах». Через аварійний стан приміщень хворіють на туберкульоз птахи. Людиноподібні мавпи приречені скніти в тісних «камерах довічного ув’язнення». Навіть зірка зоопарку, слоник Хорас, страждає від нудьги та антисанітарних умов утримання. В багатьох приміщеннях відсутня вентиляція. Картину доповнює низька якість кормів по фантастично завищених цінах, які ще й «забувають» відгрузити, заміняють одні корми на інші або недоважують. Зоопарк не зумів освоїти 16 млн. гривень з екологічного фонду, що могло б значно покращити умови утримання тварин колекції. Однак «верхівка» комунальної установи переслідувала іншу мету, про що свідчить довготривала перевірка працівниками УБЕЗ.
Керівництвом зоопарку було допущено ряд порушень трудового договору, про що наприкінці грудня 2013 р. в. о. голови КМДА Анатолію Голубченко повідомили працівники зоопарку Богдан Швайка, Сергій Григор’єв і Анджела Комарова. 9 січня 2014 р. А. Голубченко проінспектував зоопарк і провів прес-конференцію на його території, заявивши про своє незадоволення й намір звільнити гендиректора зоопарку Євгенія Кирилюка.
Однак гендиректор знаходиться на лікарняному, а тимчасове керівництво зоопарку, користуючись моментом, чинить розправу над працівниками, що відважилися на критику. Один із них, Богдан Швайка, незаконно звільнений. На Григор’єва та Комарову щодня чинять тиск, примушуючи підписувати несумісні з законодавством та здоровим глуздом накази, які неможливо виконати. Для прикладу, начальнику відділу науково-просвітницької діяльності Григор’єву був наданий наказ негайно, протягом доби, виїхати до Харкова з метою освоєння  методики догляду за слоном, що не входить у його посадові обов’язки. Григор’єва та Комарову звинуватили у невиконанні наказу про інвентаризацію, хоча цей наказ повинна була виконати спеціально призначена комісія. На офіційному сайті зоопарку вивісили лист наклепницького характеру з метою цькування Богдана Швайки, Сергія Григор’єва і Анджели Комарової. Під листом – підписи, зібрані з частини колективу під тиском керівництва, причому чимало людей навіть не читали, під чим підписалися. Були відключені послуги службових мобільних телефонів у Анджели Комарової та Сергія Григор’єва, потім доступ до Інтернету у Сергія Григор’єва. Репресивним заходом стало урізання авансу цих двох працівників до розміру, несумісного з виживанням. Проти них лише за період 20-24 січня 2014 р. було проведено декілька внутрішніх розслідувань за надуманими й безглуздими приводами. Фактично юридичний відділ та відділ кадрів перетворився на репресивну машину.
Громадські діячі розцінюють такі дії Ірини Хоменко як зловживання своїми тимчасовими службовими повноваженнями. Внаслідок її небажання вирішити конфлікт усередині колективу він вийшов за межі зоопарку та негативно впливає на імідж установи, а це сіє недовіру киян і до міської влади.
Звернення до А. Голубченка підписали Віталій Черняховський (Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва»), Олег Андрос (Спілка вільних журналістів «Природа над усе») і Тетяна Андрійшина (ГО «Давайте разом»). Активісти підкреслюють, що вина за описану ситуацію лежить на гендиректорі зоопарку Є. Кирилюку, який доручив І. Хоменко керівництво установою, просять звільнити з посад їх обох і розпочати конкурс на посаду нового директора Київського зоопарку.

 

Джерело фото.

 


0Опубликовать