:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Комуністична партія України – Заклик до лівих усього світу і ЄС у першу чергу розірвати стосунки з КПУ та засудити її дії

 

 

Автономна спілка трудящих

КПУ совместно с Партией Регионов, поспособствовав принятию “экстремистских” законов перешли черту даже по меркам оппортунистской пост-большевистской партейки. Некоторые левые организации до сих пор по старой памяти взаимодействуют с ними, европейские политики не всегда в полной мере понимают, чем занимаются их украинские союзники. С этой практикой следует завязывать. Тотальный бойкот и изоляция, не только внутри страны, но и на международном уровне.
Письмо можно подписывать, как организационно, так и в индивидуальном порядке. 


1343738427_kpu1


Членам фракції GUE/NGL у Європарламенті,
Габріелі Циммер

Шановні товариші та товаришки. Ми, ліві, профспілкові та правозахисні організації України, а також окремі активісти і активістки, хочемо привернути вашу увагу до останніх подій у нашій країні.

У четвер 16 січня цього року український парламент без обговорення, всупереч власному регламенту та Конституції України ухвалив низку законів, спрямованих на обмеження свободи слова та права громадян України на мирний протест. Серед ухвалених норм міститься ганебна поправка до Кримінального кодексу, яка забороняє так званий “екстремізм”. Цією поправкою “розпалювання соціальної ворожнечі” визначається як різновид “екстремізму”. Очевидно, що будь-яке привернення уваги до соціальних проблем, до кричущої нерівності, яка існує в суспільстві, може бути кваліфіковане як “розпалювання соціальної ворожнечі”, й таким чином діяльність лівих, профспілкових та соціальних активістів в Україні може бути значною мірою криміналізована.

Особливо ганебну роль у цих подіях відіграє Комуністична партія України. Фракція КПУ не лише одноголосно проголосувала за репресивні законопроекти. На офіційному сайті КПУ містяться матеріали, що засуджують останні протести як інспіровані іноземними силами з метою дестабілізації України. Поширюючи подібні оцінки, КПУ фактично виконує задачу політичного відбілювання режиму Януковича.

Це правда, що на Майдані велику роль відіграють відверті антикомуністи, але цей антикомунізм спричинений переважно зарозумілою позицією самої КПУ. КПУ не вперше намагається делегітимізувати громадські протести з консервативних позицій. На додачу, у країні, яка зазнала катастрофічних втрат від голоду та репресій за часів сталінського режиму, КПУ відмовляється засудити дії керівництва СРСР чи принаймні попросити за них вибачення, що ніяк не може сприяти популярності соціалістичних ідей серед населення.
Ми вважаємо, що партія, яка відверто вороже ставиться до народних виступів, партія, яка виступає проти “розпалювання соціальної ворожнечі”, може називатися комуністичною та взагалі лівою лише внаслідок історичного непорозуміння.

Режим Януковича продемонстрував свою готовність до репресій. Сьогодні очевидно, що КПУ використовуватиме свої міжнародні зв’язки для виправдання дій режиму. Тому ми вважаємо, що ліві всього світу і ЄС у першу чергу мають розірвати стосунки з КПУ та засудити її дії.

Ми просимо вас донести цей лист до відома керівництва партій-членів вашого об’єднання.

АСТ-Київ, 18.01.2013
Текст відкритий для підписання лівими, профспілковими та правозахисними організаціями України, а також окремими активістами і активістками.

 

English translation

 

 


0Опубликовать