:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

ВО «Свобода» у Львові захищає варварську забудову

 

 

Александр ВОЛОДАРСКИЙ

 

16 січня 2014 р. близько 10:40 на площі Ринок у Львові сталася сутичка між представниками політичної партії ВО «Свобода» та активістами «Автономного опору».

 

 

Бійка сталася під час пікету мешканців вул. Шептицьких та Озаркевича проти забудови на вул. Озаркевича, 4а та руйнування лічниці Шептицького.

На відео група людей скандує «Геть сволоту з України!». Окрім цього, активісти просять правоохоронців забрати представників «Свободи».

Активісти «автономного опору» принесли на площу Ринок «стовп ганьби» з фотографіями та іменами людей, які, на їхню думку, причетні до забудови на Озаркевича,4а. Серед імен на «стовпі ганьби» були «свободівці» – Андрій Рікота, Роман Плахтій, Ірина Шалаковська, Маркіян Лопачак.

 

Джерело:  ZAXID.NET.

 

 0Опубликовать