:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

У Київському зоопарку перевірять умови утримання тварин, виконання умов колективного договору та фінансову діяльність

 

 

Офіційний інтернет-портал Київської міської державної адміністраціїУ столичному зоопарку відбудеться одразу кілька перевірок – перевірятимуть умови, в яких утримуються тварин, роботу господарчої частини, виконання умов колективного договору, а також фінансову діяльність комунального підприємства. Про це заявив в.о. голови КМДА Анатолій Голубченко під час інспекційної поїздки до зоопарку. Також Анатолій Голубченко повідомив про намір змінити керівника підприємства.
«Стан справ у Київському зоопарку важко оцінити позитивно, проте нинішній керівник не вживає дієвих заходів для сталої роботи підприємства і розвитку зоопарку. До керівника зоопарку є багато претензій, крім того, я отримав колективну заяву від працівників про порушення і невиконання колективного договору. Це все дає нам привід вважати за необхідне зміну керівника підприємства. Думаю, конкурс на заміщення вакантної посади керівника зоопарку буде оголошено незабаром. Основною вимогою, яку ми виставимо до кандидатів, буде розробка програми розвитку зоологічного парку», – сказав Анатолій Голубченко.
Під час інспекційної поїздки в.о. голови КМДА оглянув відділ годівлі тварин та ознайомився з умовами їх утримання взимку. Анатолій Голубченко висловив невдоволення станом матеріально-технічного забезпечення зоопарку, станом приміщень та благоустрою, зауваживши, що на розвиток підприємства були виділені великі кошти, які не були використані.
«Одна з основних претензій до керівництва підприємства це те, що вони не зуміли розпорядитися виділеними для розвитку зоопарку коштами. Тому зараз ми направимо в зоопарк фінансовий аудит, потім перевіримо трудові відносини, зокрема питання виконання колективного договору. Крім того, протягом деякого часу ми здійснюватимемо раптові перевірки умов утримання тварин та забезпечення їх їжею. За результатами цих експертиз будуть зроблені висновки», – сказав Анатолій Голубченко.
Також, за словами в.о. голови КМДА, наразі розглядається питання створення наглядової ради при Київському зоологічному парку.


Джерело: http://kievcity.gov.ua/news/12734.html


0Опубликовать