:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Перемога активістів у Київському зоопарку: будиночок повернуть «зоокотам»

 

 

Прес-центр «Форум»

 

 

23 грудня 2013 р. в Києві відбулася маленька перемога у великій справі захисту безсловесних.

Напередодні Дня святого Миколая, заступника тварин та дітей, у безпритульних котів, якими опікуються волонтери-зоозахисники, адміністрація зоопарку відібрала будиночок. Нагадаємо, що у грудні його змайстрували та встановили співробітники зоопарку.

У понеділок, 23 грудня, на допомогу «міні-тиграм» до Київського зоопарку вирушила делегація з громадських активістів. Серед них – головний координатор «Форуму порятунку Києва» Віталій Черняховський, співзасновник Спілки вільних журналістів «Природа над усе» Олег Андрос, активіст руху на захист дельфінів Віталій Бернадський, активістка Майдану, історик Ольга Вознюк.

Відбулася зустріч із виконувачкою обов’язків генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення Іриною Хоменко.

Громадські діячі висловили керівництву зоопарку аргументи на користь перебування котів на території зоопарку: симпатія відвідувачів до цих звірят; позитивний PR цієї теми у ЗМІ та соцмережах, що забезпечує влаштування котів у добрі руки; відсутність притулків, куди можна було б передати котів; Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», що унеможливлює їхнє знищення тощо.

Під час бесіди сторони дійшли згоди:

1) Хоменко пообіцяла повернути будиночок котам – встановлять його біля центрального входу (з огляду на його естетично привабливий вигляд), а старі будиночки перемістять на місце «старого лев’ятника»;

2) котам дозволили проживати й надалі на території зоопарку з умовою – доки не побудують новий притулок для бездомних тварин.

Представники громадських організацій у свою чергу зобов’язалися й надалі зменшувати кількість котів у зоопарку гуманним шляхом: влаштовувати тваринок у добрі руки, сприяти їх стерилізації, вакцинації та забезпечувати їх харчуванням.

У той же день завдяки інформації в соцмережах буловлаштоване у добрі руки кошенятко Боб – братик Лакі. Ще двійко кошеняток чекає на добрих господарів. Акція «Візьми собі міні-тигра з зоопарку!» триває.

Задля подальшого успішного вирішення проблеми зоокотів потрібні кошти – з цією метою біля входу в зоопарк встановлена скринька для пожертв. Конвертуймо гроші на добрі справи!


Адміністрація Київського зоопарку попереджає: підкидати котів до зоопарку суворо заборонено, по периметру зоосаду встановлені камери відео нагляду для попередження цього та подібних правопорушень!


 


0Опубликовать