:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Київський зоопарк – Зоокотам подарували Котячий будинок

 

Спілка вільних журналістів «Природа над усе»

 

 

У Київському зоопарку силами декількох його співробітників 13 грудня 2013 р. встановлемо Котячий будинок для безпритульних зоокотів.

Дякуємо за роботу відділу по зв’язкам із громадськістю, науково-просвітницькому відділу та іншим працівникам зоопарку.

3 грудня 2013 р. СВЖ “Природа над усе” звернулася до директора Київського зоопарку із проханням сприяти встановленню Котячого будинку. Чекаємо рішення керівництва зоопарку на утворення експозиції «Кіт свійський» (Felis silvestris catus). Переконані: таку зворушливу ініціативу оцінять відвідувачі зоопарку та іноземні представники сфери зоозахисту.

 

Текст нашого листа.

 

№ 1/3.12.2013

Генеральному директору Київського зоопарку

Є. М. Кирилюку

 

Шановний Євгене Миколайовичу!

 

Висловлюємо Вам повагу за внесок у охорону природи та просвітницьку діяльність, яку здійснює Київський зоопарк під Вашим керівництвом, а також за підтримку проекту з нагляду та влаштування у добрі руки домашніх котів, що мешкають на території зоопарку.

Протягом 2011 – 2012 рр. за сприяння членів нашої організації у нові домівки з зоопарку було влаштовано 16 котів. Також у холодну пору року коштом членів нашої організації з 2010 року здійснюється годування 18-21 кота на території зоопарку.

З вересня 2013 р. з Вашого дозволу біля входу до зоопарку встановлено скриньку для благодійних внесків на годування котів. Також про «зоокотів» показано декілька сюжетів на ТБ. Проект успішно діє. Ми проаналізували ситуацію з влаштуванням котів і робимо висновки про доволі успішний піар гуманістичної місії зоопарку – надання їм притулку. Висвітлення цієї теми у ЗМІ не призвело до збільшення кількості тварин, а навпаки – чимало кошенят знайшли собі нові домівки.

З настанням холодів котам треба пережити зиму. Ми домовилися зі співробітниками зоопарку про те, що вони можуть власноруч змайструвати будиночки для котів. Таким будиночкам ми пропонуємо присвоїти статус експозиції «Коти домашні» (лат. Felis silvestris catus). Це дало б можливість зібрати тварин в одному місці, взяти під контроль їхнє розмноження і більш успішно влаштовувати молодняк у нові руки.

Зі свого боку ми плануємо у вазі Вашої згоди провести піар цього оригінального проекту у західних ЗМІ, аби отримати підтримку відомих міжнародних організацій із захисту тварин.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо:

1. надати згоду на встановлення будиночків для котів на території незавершеного будівництва в районі старого лев’ятника;

2. надати матеріали для виготовлення будиночків (відходи деревини);

3. дати розпорядження про створення експозиції «коти домашні».

Сподіваємося на ваше добре серце та розуміння.

 

З повагою,

Андрос О. Є.

Фото-0395
Фото-0399

Фото-0401
Фото-0405

'Зоокіт' на дереві
DSC03413

DSC03397
DSC03400

DSC03404

 

 


0Опубликовать