:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Оксана Грєхова – Шевченківський районний суд м. Києва (вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б) продовжить розгляд справи про те, як неіснуюча фірма отримала з бюджету Києва 21 млн грн за неіснуючі проектні роботи – 19 грудня 2013 року, 9:20


Пресс-центр «Форум» 

 

Оксана Грєхова – 19 грудня 2013 року (четвер) в 9:20 – Шевченківський районний суд м. Києва (вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б) продовжить розгляд справи про те, як неіснуюча фірма отримала з бюджету Києва 21 млн грн за неіснуючі проектні роботи.

Дочка впливового суддівського ієрарха (голови Господарського суду Київської області Анатолія Грєхова) Оксана Грєхова винесла завідомо неправомірне рішення, яким з бюджету Києва стягнуто 21 млн грн за неіснуючі проектні роботи, виконані неіснуючою проектною організацією – «Союзконтракт інвестмент».

Два роки слідство тягне гуму і, врешті-решт, прийняло рішення про закриття кримінального провадження – не здійснивши жодних слідчих дій.

В Шевченківському райсуді м. Києва (суддя Валентина Маліновська) відбудеться розгляд скарги голови ГО «Кияни, об’єднуємось», юриста-правозахисника Олександра Дядюка на постанову слідчого Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві про закриття кримінального провадження.

На попередньому засіданні 13 грудня 2013 року головуюча суддя Валентина Маліновська весь час намагалась переконати Олександра Дядюка, що слідчим не треба витребувати ніякі документи, і що і так ясно, що фірма «Союзконтракт інвестмент» і суддя Оксана Грєхова – чисті і невинні, як сльоза дитини.

Особлива подяка журналістам телеканалу «1+1», які прибули на засідання (хоча суддя і не допустила зйомку), але його присутність не дала суду зам’яти цю справу.

Лише громадський резонанс – єдина запорука, що справу не замнуть, і все-таки є шанс повернути у бюджет вкрадені мільйони.

Контактна особа:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

www.forumspaskiev.org.ua

e-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

 

 


0Опубликовать