:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва – Зупиніть знищення Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва!

 

Прес-центр «Форум»

 

 

Зупиніть знищення Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва!!!

Колектив Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва і громадськість звернулися до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з вимогою зупинити знищення театру.


Текст звернення: 
Єдиний в Україні театр опери і балету для дітей та юнацтва тривалий час знаходиться під загрозою знищення через особисті амбіції директора Департаменту культури КМДА Світлани Зоріної.
Колектив театру висловив недовіру незаконно призначеному художньому керівникові Владиславу Троїцькому і вимагає:

  1. Скасувати наказ про незаконне затвердження Владислава Троїцького художнім керівником КМАТОБ для дітей та юнацтва.
  2. Провести конкурс на посаду художнього керівника театру.
  3. Припинити будь-який тиск на колектив театру, а саме: скорочення штату працівників, перепрофілювання та реформування Театру, зазіхання на будівлю театру у будь-якому вигляді, заборону на гастролі тощо.

Олександре Павловичу! Ви особисто відповідальні за діяльність або бездіяльність ваших підлеглих. Зупиніть неправомірне втручання очільника Департаменту культури КМДА у творчу та господарську діяльність театру!
Якщо місто Київ не в змозі дозволити собі утримання єдиного в Україні театру опери і балету для дітей та юнацтва, просимо повернути Театр до державного підпорядкування, щоб на майбутнє не повторилася подібна ситуація.

 

 

 

 


0Опубликовать