:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

ЖЕКи-вбивці та підвали, що схожі на пекло

 

 

Анжеліка КОМАРОВА, Спілка вільних журналістів «Природа над усе»

 

Мешканці Деснянського району столиці знову повідомляють про нелюдське винищення котів, що традиційно мешкають у підвалах багатоповерхівок.
Працівники ЖЕК № 301 почали заварювання вентиляційних підвальних віддушин. У підвалах деяких будинків, зокрема будинку № 11а по вулиці Мілютенка, залишаються коти, які не можуть звідси вибратися без допомоги людини. Однак працівникам системи ЖКГ на те байдуже й вони не поспішають їх визволити, навпаки. Складається об’єктивне враження, що це заходи, націлені на планомірне винищення тварин.
Майстри ЖЕКу навіть не заперечували. Причину заварювання вентиляційних вікон пояснили коротко: «Щоб коти там не жили». На запитання «як же їм вижити взимку?» слідувала типова й цинічна відповідь: «забирайте їх собі» та «нехай вони всі повиздихають». На запитання, «хто дав таке розпорядження», кинули слухавку. Чому так ненавидять працівники ЖЕКів цих симпатичних звірят? Виявляється, на думку опитуваних нами в телефонному режимі майстрів ЖЕКу 301, коти ... забруднюють підвали (!).
Кореспонденти СВЖ побували на території ЖЕКу № 301, який так турбується про чистоту й добробут людей і виявили вельми неприглядну картину: смердючі контейнери, в яких гниють відходи людської життєдіяльності, чахлі дерева, убогі огорожі навколо зелених зон, зварених із старих труб, порепаний асфальт, будинки, де по сорок років не проводився ремонт... Враження таке, що хазяйнують тут бездарні, байдужі, естетично убогі люди.
Вдалося побувати і в підвалі будинку 11а, де напередодні жеківці старанно заварили вентиляційні віконця в підвалах. Добре, що ми були в високих гумових чоботях та захопили з собою маски: довелося брести по густій смердючій масі, затуляючи носа, підсвічуючи собі ліхтариками та відбиваючись від оранжерейних коників. Враження було таке, наче ми спустилися у пекло. Коти знаходять захисток на теплих трубах, неподалік від вентиляційних вікон – вони дуже чистоплотні тварини, які змушені терпіти безпритульність і бруд з вини людей.
Проте в ЖЕКу сказали, що це усе неправда, що підвали чисті-чистісінькі й лише коти псують цю стерильну картинку.  Напередодні мешканці масиву розповіли нам, що з підвалу виносили чималу кількість трупів котів отруєних напередодні, в результаті дератизації. (Про отруєння читайте тут). Дератизація – це боротьба з пацюками, однак жодного щурячого трупа не було виявлено – одні лише бідолашні мурчики.
Волонтери з захисту тварин з Борщагівки розповіли нам, що масове отруєння котів у їхньому районі  призвело до нашестя пацюків.
Працівники системи ЖКГ завжди були заядлими противниками тварин, не шкодують вони й зелених насаджень. Та й мало хто з людей може пригадати до себе культурне, співчутливе, ввічливе обходження з боку цього специфічного контингенту. Між іншим, мешканці масиву розповіли нам, що за місце начальника ЖЕКу треба дати доброго хабаря, який швидко окупається. Проте, з цієї «хлібної» посади ще ніхто не пішов на лаву підсудних, натомість заробляють собі й на джипи, й на квартири. Але цьому вже ніхто й не дивується, бо ЖЕКи – це лише віддзеркалення вищих штабелів влади. Жадоба наживи, консерватизм, невігластво, жорстокість, властива чиновництву – це те, що заважає нам відчувати себе господарями своєї країни, відчувати повноцінними мешканцями європейського простору. А саме з Європи, з моменту вступу України в Раду Європи, надійшов проект  Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та чимало конвенцій з охорони природи. Однак імплементації цього та ряду інших законів, які роблять нас власне людьми, чиновники не сприяють: в Україні абсолютно відсутня пропаганда гуманного ставлення до світу природи. Тож у катів розв’язані руки.
Волонтери стверджують, що таємні інструкції про знищення тварин начальникам ЖЕКів завжди віддавала міська влада. Свого часу, в рамках заходів до «Євро-12», були виділені мільйони бюджетних коштів задля вирішення проблеми безпритульних тварин, однак вони були розкрадені, а тварин почали нещадно труїти. Отруєння стало нормою у вирішенні проблеми. І якщо мас-медіа засуджує так званих догхантерів, яких виставляють як страшних, психічно неврівноважених збоченців, то хто ж тоді наша влада, яке практикує вбивство котів та собак у безмежних масштабах?

P. S. Автор матеріалу не називає імен свідків отруєння котів на Лісовому – вони бояться помсти; не вказує також імен працівників ЖЕКу, оскільки вони на прохання представитися кидали слухавки.

Пропонуємо журналістам провести власне розслідування цієї проблеми. Телефонуйте в ЖЕКи, в санепідемстанцію, в КМДА! Нехай службовці відчувають себе незатишно – на їхніх руках кров невинних істот.
ЖЕК № 301 Деснянського району м. Києва: тел. 513 33 20, 513 83 24, 513 55 29, в інших ЖЕКах ситуація не краща.

 


Читайте також:


Коти стають жертвами дератизації, яку проводить санепідемстанція на замовлення ЖЕКів

Почому отрута?

 

 


0Опубликовать