:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Пішла з життя Ірина Миколаївна Ральчук

 

 

Прес-центр «Форум» 

 


29 листопада 2013 р. померла відома київська захисниця парків і всього живого Ірина Миколаївна Ральчук. Вона жила біля Солом’янського парку, і ця мальовнича місцина стала ареної її битви за наші з вами права. Вона була серед головних організаторів протестів проти забудови Солом’янського парку та Протасового яру, брала участь у Громадській спілці «Вірний вибір» (2005 р.) та очолювали деякий час ОСН «Батиєва гора».
Її та наша спільна боротьба розпочалася у 2004 році і триває досі. Тоді кияни отримали звістку про плани забудови декількох ділянок у Солом’янському парку та Протасовому ярі. Була створена ініціативна група спротиву. На жаль, за час, що збіг, одна потвора-будинок таки був зведений на місці входу до парку по вул. Солом’янській, 15а. Під друге одоробло, по вул. Солом’янській, 17а, був виритий котлован, що й досі маячіє пам’яткою варварській забудові епохи градоначальника Омелі.
Ірина Миколаївна та її син Віталій Осьмак були постійними учасниками судів проти знищення парку, найзапекліше вони боролися проти забудови ділянки по вул. Волгоградська, 18а. Варвари-забудовники й досі зазіхають на цей унікальний шматок київської землі, і попереду ще не один суд та акція протесту.
Ірина Миколаївна була справжнім воїном природоохоронної справи, і, на жаль, вона пішла від нас у розпал боротьби. Її полем бою були суди та акції протесту. Вона була Людиною з великої букви, вони приклад всім нам. І її справу ми продовжимо.
Жити - значить боротися!

 

 


0Опубликовать