:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Притулок Берізка – Благодійний концерт у «Guitar Bar» на користь притулку для дітей «Берізка» – Київ, 3 грудня 2013 р., 19:00

 

Прес-центр «Форум»     


Що:Благодійний концерт київських музикантів, кошти з якого підуть на підтримку дітей, що мешкають у притулку «Берізка».

Де: Київ, паб «Guitar Bar», вул. Горького, 45 (район м. «Олімпійська»).

Коли: вівторок, 3 грудня 2013 р., 19:00.

Вхід: 30 грн (хто може більше – благодійні внески вітаються).

Наша мета: зібрати кошти на перевезення з-за кордону одягу та інших корисних речей для дітей. Кожен відвідувач може принести та передати для притулку одяг чи будь-які інші речі. Майте на увазі, що вік дітей – до 5 років.

Про притулок:це Київський міський будинок дитини «Берізка»  по вул. Маршала Жукова, 4, тел. (044) 513-45-83, 544-76-28, 513-66-07.  Розташований в лісопарковій зоні Деснянського району міста Києва. Спеціалізоване заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт з органічними ураженнями нервової системи, для дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ / СНІД хворих дітей від народження до 5-ти років. Зараз там 84 дитини, з них 11 дітей з ВІЛ. Всі діти до 5 років.

Учасники концерту:

Гурт  «Несамостійний друг» (незалежний рок). Проект Ігоря Рудя, що виступить у новому складі, з новою, потужною ритм-секцією, клавішником та гітаристом. Група вже брала участь у благодійних та й природоохоронних заходах («День Землі» та ін.) і продовжить цю гарну традицію. Цікава нагода почути в «електриці» пісні Ігоря, пронизливі та мелодійні.

Олена (Оллі) Беспаленко – київський бард, голос і тексти якої зачарують вас й не відпускатимуть протягом вечора. Стилістика пісень різноманітна – від фолку до року, від соулу до панку, але незалежно від стилю їх об’єднує одне: кожна з пісень – нібито картина або історія, яка розгортається перед поглядом слухача.

Катерина Снадчук – небайдужа виконавиця, яка розбавить вечір піснями у різних напрямах поп-музики.

Чекайте також на спеціальних гостей та доповнення складу!

 

Організатори: Творча спілка «Ґава», Спілка вільних журналістів «Природа над усе»Соціально-творче об’єднання «Террон», активісти Віталій Бернадський та Ігор Данилюк.

Інформаційний партнер: Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».

Зустріч на Фейсбуці.

 

Для контактів: 097 502 75 51 (Олег), 098 725 5061 (Віталій).

 

 


0Опубликовать