:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Екоінспекція саботує розслідування порушень при будівництві ЛЕП?

 

 

Громадський рух за збереження лісів у природному стані

 


Ще всередині літа ми звертались до всіх можливих контролюючих органів з приводу припинення/розслідування порушень при будівництві ЛЕП від Рівненської АЕС до Києва. Йшлося про проходження ЛЕП територіями заказників (згідно проекту будівництва), що порушує Закон України «Про природно-заповідний фонд України». Звертались ми в тому числі і до Державної екологічної інспекції України.

Натомість отримали відповідь лише від Державної екологічної інспекції у Рівненській області, якій перенаправила звернення Генеральна прокуратура України.

Відповідь інспекції

У відповіді йшлось, що відповідне розслідування буде проведене після відповідного дозволу у Державній екологічній інспекції України, центрального органу у Києві.

Ми чекали, але відповідь по розслідуванню так і не отримали.

Втім, зателефонувавши до Держекоінспекції у Рівненській області, ми з'ясували, що вони досі не можуть отримати дозвіл на проведення перевірки!

Вочевидь, центральна екоінспекція свідомо затримує проведення розслідування!

Ми вчергове звертаємось до Державної екологічної інспекції України з вимогою припинити затягування і призначити перевірку заказників "Діброва" і "Ствига" Рокитнівського району (відповідно Рокитнівське і Остківське лісові господарства), а також заказника "Костянтинівський" Сарненського району (Сарненське лісове господарство), на предмет порушення Закону України "Про природно-заповідний фонд України"!

П.С. Скільки можна клеїти дурня?

 

Джерело: http://pryroda.in.ua/forest/ekoinspektsiya-sabotuye-rozsliduvannya-porushen-pry-budivnytstvi-lep/

 

 


0


Опубликовать