:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Київреклама – Активісти вимагають від КП «Київреклама» припинити «поширювати рекламну маячню»

 

 

Радіо «Свобода»


 

http://www.radiosvoboda.org/App_Themes/RFE_uk-UA/img/printLogo.gifРадіо «Свобода». – 2013. – 7 травня

 


 
7 травня 2013 року близько десятка активістів у Києві вимагали забезпечити 10 % рекламних площ у метро для соціальної реклами, а також зняти в столичному метрополітені рекламу алкоголю і «шахрайських» кредитних організацій.

Учасники акції принесли до входу в будівлю комунального підприємства «Київреклама» кілька рекламних банерів, які згодом порвали і розрізали на шматки, кидаючи під двері підприємства. Вони тримали плакати з написами «Отруйну рекламу тютюну та алкоголю – під заборону», «Досить поширювати рекламну маячню».

Активісти пройшли до будівлі КП «Київреклама» та поспілкувалися з його директором Костянтином Барташовим. За викликом «102» до кабінету директора підприємства прибув загін міліції, однак правоохоронці не перешкоджали спілкуванню активістів з чиновником.

Вони вимагали демонтувати візуально-звукову рекламу в метрополітені, а також посприяти виконанню їхніх вимог щодо соціальної реклами. Учасники акції заявили, що у разі, якщо КП не відреагує на їхні вимоги, вони звернуться до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

Джерело. 

 


0


Опубликовать