:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Вітаємо «ударівця»  Валерочку Іщенка з Днем народження! 

 


Мешканці масиву Березняки Дніпровського району м. Києва 

Сьогодні, 11 листопада, у  мешканців житлового масиву Березняки Дніпровського району м. Києва особливий день! Вони святкують День народження Валерія Іщенка  – видатного, популярного в народі, депутата Верховної Ради України від фракції «Удар». Його найбільше досягнення – інноваційний та креативний підхід до дерибану столичної земельки.  
Нашому Валерочці сьогодні 40 років, і  до 55-го ювілею він жадає володіти  договором оренди між Київрадою та його товариством «Тельбін ІВА» на земельну діляночку по вул. Серафимовича, 6а. Саме там, на місці зеленого скверу, нашим іменинничком заплановано побудувати  торговельний центр. Саме ця земельна діляночка, яка ще не заасфальтована Валерочкою,   має рекреаційне значення  для мешканців мікрорайону Березняки, бо відмежовує автомагістраль з її вихлопними газами на проспекті Возз’єднання від житлових будинків на вулиці Серафимовича.    
Тому, мешканці Березняків готують для «улюбленого депутата» заслужений подарунок – бетонний паркан, що стоїть у сквері. У 2008 році він, будучи депутатом  Київради, став наш герой заступником голови постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, а у 2012 році під 32 номером у списку «Удар» отримав депутатський мандат та крісло  заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. Ось такий він успішний і креативний, наш Валерик!
Тож зичать йому мешканці Березняків здоров’я, щастя, удачі і зменшення апетиту в поїданні  столичної землі!  

З «любов’ю»,
 мешканці Березняків Дніпровського району м. Києва.

 

 


 

 


0


Опубликовать