:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Збираємо кошти на лікування та шукаємо господаря для кошенятка Лакі (Київ)!

 


Прес-центр «Форум»

 Працівники Київського зоопарку, які опікуються котами-безхатченками, виявили крихітне кошенятко з жахливою проблемою – випадіння прямої кишки. Кошенятко було доставлене в Салон для тварин «Добродій», де йому терміново зробили операцію.
Головний лікар ветклініки Оксана Нєделіна розповіла, що люди схильні позбавлятися тварин, які зречені на інвалідність або шокують людей своїм скривавленим виглядом (як це було з нашим кошенятком) та просять їх евтаназувати (присипити). У таких випадках лікарка радить людям поставити на місце страждаючої тварини себе або своїх рідних – адже усі живі створіння однаково хочуть жити, а святий обов’язок лікаря – зробити усе можливе, щоб продовжити життя, а не відібрати його.
Лікар ветеринарної медицини Юрій Сухонос, який разом із Оксаною Анатолієвною рятував кошеняткові життя, а потім ще й доглядав його протягом ночі, прокоментував, що з такою проблемою кошеня було б приречене на повільну смерть. «Головне, що ви його привезли вчасно – ще не почався некроз тканин».
Врятоване кошенятко назвали Лакі, що означає щасливий. Наразі воно проходить курс лікування у Салоні для тварин “Добродій”. На лікування кошенятка Лакі потрібні додаткові кошти.
За ветеринарні послуги ЧАСТКОВО допомогла розрахуватися скарбничка, встановлена за ініціативою СВЖ «Природа над усе» (дивіться сюжет у програмі «Абзац» (Новий канал) із Лєною Філоновою, яка годувала Лакі та інших «міні-тигрів» Київського зоопарку.
Не залишайтеся байдужими!
Ви можете поповнити благодійну скриньку, розташовану у Салоні для тварин «Добродій» або передати кошти адміністратору цієї ветклініки.
Адреса Салону для тварин “Добродій” - м. Київ, вул. Крутий узвіз, 6/2, район Бессарабського ринку.
Також гроші можна перерахувати на рахунок у Приватбанку 5577 2123 0021 7703, Андросу Олегу Євгенійовичу.

Для контактів: Анжеліка Комарова, СВЖ «Природа над усе, (067) 502 09 34.

 

 


0


Опубликовать