:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Міст тріщить, перила гойдаються

 

Микола ДАНЕВИЧ

 

 

Ні для кого не секрет, що майже всі мости і мостові переходи в Києві знаходяться в аварійному, а подекуди в критичному стані. Не винятком є міст з розв’язкою на пр. Науки, який з’єднує проспекти Червонозоряний, 40-річчя Жовтня -  Науки, вулиці Голосіївську та Саперно-Слобідську, яка переходить в лівий берег.  
Київська влада, разом з   Київавтодором,  звітувала про те, що на цьому мосту виконані ремонтні роботи і він готовий до експлуатації, але те, що я побачив, взагалі, ставить під сумнів можливість проїзду  цим мостом – бетон втратив свої властивості і тому бетонні конструкції тріщать та розсипаються, металеві конструкції з’їдені іржею, міст протікає… Чомусь згадуються слова із пісні, але замість «потолка»  тріщить міст та перила гойдаються.
Але більш всього вразила винахідливість міської влади, з якою вони підійшли до вирішення цієї проблеми – огорожу мосту, щоб та не впала на нижню магістраль, місцями приварили до відбійників (!). Хочу подивитись на автора цієї ідеї! Слід зазначити, що і рекламні щити, якими «встелений» міст, також прикріплені до проводки цього мосту (і непогано працюють і заробляють гроші).
І тепер стає зрозумілим, чому асфальтне покриття цієї автомагістралі не ремонтують, адже якщо швидкість руху машин буде більша, то вірогідність падіння  бетонно-металевих конструкцій мосту зросте.

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать