:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Киян споюють «цілющими» настоянками

 

Микола ДАНЕВИЧ


 

Роздрібна торгівля м.Києва приєдналася до алкогольної афери століття. На зупинкових комплексах та газетних кіосках столиці цілодобово продають  під маркою «Цілющий» настоянки  для спеціального дієтичного споживання на основі рослинної сировини з цікавими назвами «Прополісом та медом», «Лимонником та зеленим чаєм», «перцем та медом», «Женьшенем» та «Хріном» в 0,5 і 0,25 пляшках. Вміст спирту складає 35%. Виробником значиться ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор». Також, на етикетці зазначається «Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом».
Але результати лабораторних досліджень підтверджують, що настоянки ТМ «Цілющий» не є спеціально розробленим продуктом для задоволення конкретних дієтичних потреб, а за основу взятий склад такого алкогольного напою, як настойка. А порівняння складу настоянки «З перцем та медом» зі звичайною горілкою із медом та перцем від різних виробників засвідчили, що в них склад аналогічний, за винятком того, що настоянки на 5% слабші і мають термін більший термін зберігання.
Тобто, це все таки горілка (поганої якості), але ж де тоді акцизні марки? І чому алкогольним напоєм торгують в кіосках, разом з газетами та охолоджувальними соками? Чому в місті Києві не виконується програма Президента про здоров’я нації?

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать