:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Так хто ж керує в Києві – влада чи МАФія (мала архітектурна форма)?

 

Микола ДАНЕВИЧ


 

В той час як голова Київської міської державної адміністрації О.П.Попов відкриває Дні Києва в Москві, нашу столицю знову охопила МАФія.
В перший же день відсутності градоначальника, дружина його  першого заступника О.Голубченка взялася розширювати свій ресторан «Егоїст», який знаходиться в центрі, на  Печерську.
А от сьогодні з ранку побачили, що, попри мораторій на встановлення в м.Києві малих архітектурних форм, біля ст.метро «Видубичі» почали встановлювати МАФи. Причому, розміщують їх з усіма можливими і неможливими порушеннями. Встановлюють торгівельний ряд тимчасових споруд на місці міжміської автобусної зупинки, біля залізничної колії, в межах виходу з метро та поряд з торгівельним центром.
Сталося як в тому  прислів’ї -  «Кот из дома, мыши  в пляс».  І здається, завтра голови КМДА також ще в місті не буде… Олександре Павловичу, повертайтесь скоріше до Києва, а то з такою завзятістю Вашої команди, коли приїдете,  з’ясуєте, що Ви вже не очільник Києва.

P. S. Вкотре ми переконуємось, що Києвом керують не як Європейською столицею, а як бізнесом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать