:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція «Геть сміття з Верховної Ради!» проти чергового наміру депутатів від влади та опозиції прийняти антидемократичний законопроект «Про мирні зібрання» (№ 2508а) – 24 жовтня 2013 року, 9:30, вул. М. Грушевського, 5, біля паркану ВРУ

Прес-центр «Форум»

 

У зв’язку з черговим наміром депутатів від влади та опозиції прийняти антидемократичний законопроект "Про мирні зібрання (№ 2508а) у Києві відбудеться акція «Геть сміття з Верховної Ради!».

24 жовтня 2013 року (четвер), 9:30, вул. М. Грушевського, 5 (біля паркану ВРУ).

Депутати від влади та опозиції, незважаючи на постійні протести різних громадських організацій, продовжують вперто ігнорувати вимоги громадськості не приймати законопроект № 2508а «Про мирні зібрання», а також – вилучити з нього скандальні норми, які призведуть до обмеження свободи мирних зібрань в Україні.

Пальму першості у підтримці антидемократичного законопроекту, як не дивно, має Андрій Шевченко, депутат від «Батьківщини» і заступник голови Комітету Верховної Ради України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, який понад усе прагне виконати свої домовленості з регіоналами Ю. Мірошніченком, С. Тігіпком та І. Гайдошем, котрі поставили підписи під одіозним законопроектом, а відтак – байдужий до думки тих громадян, чию діяльність безпосередньо регулюватиме цей законопроект. На ще більший подив, палким прихильником цього ж законопроекту є Ірина Луценко, котра, маючи перший рік депутатський мандат, прагне будь-що пропіаритися на законотворенні, хай навіть такого законопроекту, через який сотні звичайних громадських активістів можуть опинитися за ґратами.

У четвер учасники акції продемонструють, на що «підписанти» законопроекту перетворили Верховну Раду України, яка, проявляючи свою байдужість до думки громадськості, реабілітує законопроекти, які позбавлять простих громадян свободи мирних зібрань. Адже законопроект № 2508а є братом-близнюком скандального законопроекту № 2450, який дістався у спадок ще від попереднього скликання і був відкладений у глибоку шухляду завдяки системним чотирирічним протестам.

Нагадаємо, що у разі набуття законопроектом № 2508а чинності громадяни будуть змушені подавати повідомлення про проведення акції за 48 годин до її початку, що в рази збільшить шанси заборони її судом, якщо вона не сподобається владі.

Якщо ж ви, дізнавшись про певну загрозу, вирішили негайно того ж дня організувати акцію, то вам доведеться потім у суді доводити її «спонтанність», що з «чесними» українськими судами буде неможливо, а тому вас чекатиме адміністративна або (якщо ви відмовитеся виконувати несправедливе рішення суду) – кримінальна відповідальність.

Мирні зібрання можуть заборонятися через віднесення їх до таких, що «розпалюють міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу».

Уможливлює таку заборону й присутність на мирному зібранні «небезпечних засобів для заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну інших осіб».

Таке формулювання дозволить законно розганяти мітинги (за потреби влади) через присутність на них держака від прапора, олівця, леп-топа чи будь-чого.

Наостанок, правоохоронці отримають право відтісняти учасників мирного зібрання від адміністративних будівель і місць проходу посадових осіб, що може зашкодити цільовим завданням зібрання.

Контакти: (063)452-97-09, (066)136-59-84 (Катерина).

 

 


0


Опубликовать