:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Врятоване в салоні для тварин «Добродій» кошенятко чекає на господаря

 

Анжеліка КОМАРОВА,  СВЖ «Природа над усе»


 

 

Працівники Київського зоопарку, які опікуються котами-безхатченками, виявили крихітне кошенятко з  жахливою проблемою – випадіння прямої кишки. Кошенятко було доставлене в Салон для тварин «Добродій», де йому терміново зробили операцію.

Головний лікар ветклініки Оксана Нєделіна розповіла, що люди схильні позбавлятися тварин, які зречені на інвалідність або шокують людей своїм скривавленим виглядом (як це було з нашим кошенятком) та просять їх евтаназувати (присипити). У таких випадках лікарка радить людям поставити на місце страждаючої тварини себе або своїх рідних – адже усі живі створіння однаково хочуть жити, а святий обов’язок лікаря – зробити усе можливе, щоб продовжити життя, а не відібрати його.

Лікар ветеринарної медицини Юрій Сухонос, який разом із Оксаною Анатолієвною рятував кошеняткові життя, а потім ще й доглядав його протягом ночі,  прокоментував, що з такою проблемою кошеня було б приречене на повільну смерть. «Головне, що ви його привезли вчасно – ще не почався некроз тканин».

За ветеринарні послуги допомогла розрахуватися скарбничка, встановлена за ініціативою СВЖ «Природа над усе». Частково опікуни кошенятка «з шапкою» пройшлися й офісом зоопарку – таким чином фінансові трати не лягли на плечі когось одного.

Врятоване  кошенятко назвали Лакі, що означає щасливий. Наразі воно перетримується у ветеринарному госпіталі Київського зоопарку, почувається добре й чекає на господаря. Йому близько 1,5 місяця. Він чорненький з білими лапками. За спостереженнями волонтерів, тварини, в яких вкладено чимало душевних зусиль багатьох людей, приносять щастя своїм власникам.

На господарів чекають також братики й сестрички Лакі, а також руда киця Ружа та її синочок Адасік (рудий із білими лапками).

Нагадуємо, що у Київському зоопарку діє акція «Візьми собі міні-тигра!»  –  тобто влаштування котів-безхатченків у добрі руки. Про цю акцію нещодавно вийшов сюжет у програмі «Абзац» (Новий канал) із екстравагантною білявкою Лєною Філоновою, яка годувала Лакі та інших «міні-тигрів» Київського зоопарку.

Адміністрація Київського зоопарку попереджає,  що підкидати котів та інших тварин до зоопарку суворо заборонено, за цим ведеться стеження. Сьогодні є правовий механізм покарання зловмисників в рамках діючого законодавства. Натомість для власників кішок та собак працюють дві комунальні ветклініки, у яких проводяться стерилізації тварин безкоштовно (за наявності волонтерського чи пенсійного посвідчень).

СВЖ «Природа над усе» просить поповнювати благодійні скриньки, що розташовані у Салоні для тварин «Добродій» (м. Київ, вул. Крутий узвіз, 6/2, район Бессарабського ринку) та у Київському зоопарку (просп. Перемоги, 32).

 

 


0


Опубликовать