:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Шкуродери – Деснянський районний суд м. Києва винесе рішення у справі Юлії Шаповалової, одного з лідерів руху за знищення бездомних тварин – просп. В. Маяковського, 5-в, 16 жовтня 2013 року в 14:00  

Прес-центр «Форум»

 

Шкуродери – 16 жовтня 2013 року в 14:00 – Деснянський районний суд м. Києва (просп. В. Маяковського, 5-в) винесе рішення у справі Юлії Шаповалової, одного з лідерів руху за знищення бездомних тварин. 

Біля Деснянського районного суду м. Києва відбудеться акція захисників тварин «Душогуби – STOP!». 

Деснянський райсуд (суддя – Олена Журавська) розглядає позов ідеологів масового вбивства тварин Юлії Шаповалової (Харків), директора харківського комунального підприємства «Центр поводження з тваринами», і фірми «Кріт» (Миколаїв) до газети «День» і автора публікації Тетяни Метельової. У квітні 2012 р. газета «День» надрукувала матеріал за авторством Т. Метельової «Убити, щоб не мучився!, або Гуманізм по-мальтузіанськи» (http://www.day.kiev.ua/226906), деякі місця якого позивачі оцінили як такі, що ганьблять їх честь і завдають шкоди діловій репутації.

В ході судових засідань шкуродери поміняли свої вимоги і зараз мають «претензії» вже до інших місць публікації, ніж при подачі позову. Поведінка позивачів свідчить не тільки про надуманість їх претензій, а й про те, що їх основна мета – за допомогою суду легітимізувати свою незаконну і жорстоку практику масових вбивств тварин.

Засуджуючи харківську практику масового вбивства і брехливу ідеологію зоореалізму, всі, хто проти цілеспрямованого поширення жорстокості в Україні, вийдуть на акцію під стіни суду. 

В 14:30 – початок засідання суду. 

Організатори акції – ГО «Інститут сучасних проблем України», громадянська ініціатива «Форум допомоги безпритульним тваринам UA-Vet», громадянська кампанія «Форум порятунку Києва». 

Контактна особа:

Виталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

www.forumspaskiev.org.ua

e-mail: forumspaskiev@mail.ru

 

 


0


Опубликовать