:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Закон про прокуратуру – Біля Верховної Ради України встановлять труну, в якій депутати ховають «Право на захист» – акція «Захисти своє право на захист! Ганебним законопроектам «Про прокуратуру» – «Ні»!», вул. Грушевського, 18/2, 11 жовтня 2013 року, 12:00

 

Пресс-центр «Форум»

 

        11 жовтня 2013 року (п’ятниця) в 12:00 – Біля Верховної Ради України (вул. Грушевського, 18/2) розпочнеться акція «Захисти своє право на захист! Ганебним законопроектам «Про прокуратуру» – «Ні»!».

Учасники акції встановлять біля Верховної Ради України труну, в якому депутати ховають «Право на захист».

Громадські активісти вимагають відхилити комерційні законопроекти «Про прокуратуру», підготовлені нардепами – лобістами будівельного бізнесу (законопроект № 0886) і радником Президента Андрієм Портновим.

Новий законопроект забороняє громадянам проводити мирні акції під всіма прокуратурами.

Передбачається заборонити громадянам звертатися до органів прокуратури зі скаргами.

Прокурори позбавляються обов’язку зупиняти та опротестовувати незаконні рішення місцевих рад і мерів, міністрів та інших чиновників, комерційних компаній.

Протиправно у прокуратури забирається функція загального нагляду за додержанням законності та правопорядку, але при цьому загальний нагляд жодній державній структурі не передається.

Таким чином, громадяни залишаються повністю беззахисним перед свавіллям хижацьких забудовників, що винищують ліси, парки, сквери, прибудинкові території, власників алкогольних і тютюнових ларьків, наркоторговців, порушників трудового законодавства, рейдерів, шахраїв різного штибу.

Забудовники-лобісти хочуть заборонити навіть прокурорську перевірку незаконних забудов.

Знищення у прокуратури функції загального нагляду робиться виключно в інтересах комерційних структур, щоб органи прокуратури не заважали комерсантам порушувати закони і зневажати права і свободи громадян.

Ці законопроекти забирають права не у прокурорів, а у простих громадян, яких штовхачі злочинного бізнесу позбавляють права на захист.

Організатор акції – громадянська кампанія «Форум порятунку Києва».

Контактна особа:

Віталій Черняховський

Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33

www.forumspaskiev.org.ua

 

 


0


Опубликовать