:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Ні - злочинним проектам деградації Біличанського лісу!

Заява Громадської ради організацій природоохоронного спрямування м. Києва
до українського народу
, Президента України і Київради

 

Прес-центр «Форум»

 Громадська рада висловлює протест проти реалізації у природному комплексі «Біличанський ліс» ряду природо-невідповідних проектів: таких, як технополіс «Біонік-хілл»; екоцид і житлова забудова заплави річки Нивка; планування вулиць і автомагістралей у лісі; деградація лісового масиву шляхом створення у ньому скверів, розважально-рекреаційних зон і буферних парків…, які закладено до проекту нового Генерального плану розвитку міста Києва і вже сьогодні випереджаючими темпами реалізуються, незважаючи на те, що у Адміністрації Президента України майже рік очікує затвердження проект Указу про надання даному природному комплексу загальнонаціонального природоохоронного статусу.
Київська природоохоронна громадськість вбачає прямий корупційний зв'язок між багатолітнім, з 2007  року, затягуванням надання Біличанському лісу природоохоронного статусу «Національний природний парк» і випереджаючою розробкою та реалізацією природоруйнівних планів по деградації Біличанського лісу.
Громадськість вимагає від влади дотримуватись принципу: «спочатку природний комплекс отримує свій природоохоронний статус, і лише потім – розробка, затвердження і реалізація проектів організації його території».
Все, що робиться навпаки – злочин! У тому числі і проект Генерального плану розвитку Києва до 2025 року.
Прийнято на зборах Громадської ради організацій природоохоронного спрямування м. Києва.               

25.вересня.2013 року.

Голова громадської ради                     

Михайло Михалко     
(моб. контакт: 099 136-01-33)

 

 

 


0


Опубликовать