:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція протесту громади Києва на провулку Десятинному, 3-5 – 27 вересня 2013 року, 11:00

 

Прес-центр «Форум»

 

Чергове скандальне протизаконне будівництво в історичному центрі столиці: на землях міста Володимира, звідки  починалася Київська Русь, на території буферної (охоронної) зони ансамблю споруд Софійського собору, провадить Українська православна церква Київського патріархату, залучивши впливового інвестора та забудовника.

Відповідно до проекту, представленого УПЦ, на цій ділянці невдовзі може з’явитися сучасний адміністративно-господарський комплекс (комерційний проект). У новобудові передбачено розташування адміністративних, господарських приміщень.

Попри усі заяви церковнослужителів, ми маємо підстави стверджувати, що розпочате будівництво є незаконним. Громада м. Києва не дозволяє Українській православній церкві зруйнувати пам’ятки культурної спадщини на заповідному Десятинному провулку.

ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива» направила 443 письмові звернення до кожного народного депутата України особисто із проханням не допустити хаотичну та скандальну забудову Десятинного провулку. І сьогодні ми звертаємось до Бога: «Боже, врятуй Київ від незаконних забудов!»

У п'ятницю, 27 вересня 2013 року о 11-00, на провулку Десятинному 3-5 громада  Києва організовує  акцію протесту. Лише спільними силами ми здатні зупинити всі незаконні будівництва та зберегти пам’ятки, що несуть значну історичну цінність для нас та наступних поколінь.

Місце проведення акції: провулок Десятинний, 3-5.

Час проведення: 27 вересня 2013 року о 11:00.

 

Не лишайся осторонь! Приходь і захисти свою столицю від вандалів-будівельників!

 

ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива»   Невмержицька Ірина  095-130-01-88

ГО «Громадянська позиція»                       Соловйова  Марина    050-334-38-87

ОСББ «Десятинка»

ГІ «Кияни проти руйнації Києва»

ГІ «Збережи старий Київ»

 

 


0


Опубликовать