:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Закон лише для народу, а для «слугів» народу тільки «МАФія»

 

Микола ДАНЕВИЧ

 

 

Незважаючи на встановлення у м. Києві мораторію на розміщення малих архітектурних форм, сьогодні вночі в Голосіївському районі на вул. Родимцева, вул. Героїв оборони та інших були встановленні МАФи на зелених зонах без відповідної документації. На фасадах МАФів було розміщено інформацію про власника – «ООО УСП «Кулинечивский».
З'ясувавши обставини даної події було встановлено що за несанкціонованим встановленням МАФів стоїть «хлібний король» від ПР у Верховній Раді. Тому і зрозуміло що  закон лише для народу, а для «слугів» народу тільки «МАФія».

P.S. За моєю інформацією – в м. Києві це піприємство планує встановити понад 200 одиниць  до існуючих 20 тисяч таких же МАФів.

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать