:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція протесту проти забудови по вулиці Михайла Коцюбинського, 9  17 вересня 2013 р., 19:00. 

До чого дойшли столичні забудовники?

До порогу нардепа Андрія Іллєнка

Прес-центр «Форум» 

У віторок, 17 вересня 2013 р., о 19:00 відбудеться акція протесту по вулиці Михайла Коцюбинського, 9 (вхід з бульвару Шевченка, відразу за новозбудованим багатоповерховим готелем). 

Як стало відомо з соціальної мережі Фейсбук, у дворі народного депутата Андрія Іллєнка розпочалися будівельні роботи. Як повідомляє народний депутат, «впритул до мого будинку 1913 року побудови забудовники хочуть втулити 14-поверховий "офісний центр". Вже хочуть перекривати в"їзд у двір. Забудовник – якась підставна фірма-одноденка. Мешканців ставлять перед фактом, нічого толком не пояснюють і посилаються на рішення часів Черновецького».

Андрій Іллєнко відомий киянам участю у протестних заходах проти ущільненої забудови у столиці. Тепер йому доведеться чинити спротив незаконній забудові разом із своїми сусідами у власному дворі. Він закликає киян підтримати його, так само, як він підтримував їх.

Андрій виступає не як народний депутат, а як звичайний мешканець свого будинку, який рятує свою придомову територію від варварської забудови разом із своїми сусідами.

 

Телефон для довідок: (067) 506 21 17.

 

 


0


Опубликовать