:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Чого варте слово О. Попова? Частина 1. Надземний перехід

 

Микола ДАНЕВИЧ

  

 

Колись герцог Веллингтон казав про градоначальника Одеси герцога де Рішельє: «Слово герцога де Рішельє варте  договору». А що можна сказати про слово теперішнього градоначальника міста Києва О.Попова?
Давайте подивимось. Наприклад,  в січні 2013 року ми  з місцевими мешканцями підняли питання про аварійний стан надземного пішохідного переходу на вул.Саперно-Слобідській, 22, східці якого розвалювалися на очах, що могло привести до людських жертв.
Міські служби відреагували і провели  28 січня виїзну нараду, на якій визнали, що стан переходу дійсно є критичним.  Олександр Попов пообіцяв відремонтувати аварійні сходи за 3 дні, тоді прес-служба КМДА постаралася і це було опубліковано чи не у всіх інтернет-ресурсах (при чому, акцентовано увагу, що саме за 3 дні).
З того часу вже пройшло 197 днів (а  не сказані три), але аварійний перехід залишається аварійним.
Така ж ситуація склалася з наземним переходом на вул.Саперно-Слобідській, 104, який теж ніхто не ремонтує.
Так чого варте слово Олександра Попова?

 

 

 

 

 


0


Опубликовать