:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

В Києві на Березняках зносять зелену зону

 

Прес-центр «Форум»  

 


В Києві, на вул. Серафимовича, 6а (житловий масив Березняки) почався напад забудовника на сквер.

Як повідомили місцеві мешканці, до скверу приїхало 4 автобуси з чоловіками міцної статури загальною кількістю 100-150 осіб. Вони знесли наметове містечко, встановлене активістами. На територію скверу заїхала спецтехніка, щоб починати будівництво.

О 19:00 мешканці збираються штурмом брати територію скверу. Жителі Березняків протестують проти знищення єдиного в мікрорайоні парку на вул. Серафимовича під незаконне будівництво супермаркету. 

Забудовник – ТОВ «Тельбін ІВА». 

За 1 місяць, що минув після спроби захоплення парку забудовниками, прокуратура так і не внесла подання про заборону будівельних робіт. 

Жителі вимагають скасувати дозвільні документи на будівництво і незаконне рішення Київради про виділення земельної ділянки під забудову. 

Як повідомлялося раніше http://pryroda.in.ua/necu/fortunatov-kyiv/, на активістів чиниться моральний тиск, а на захисника скверу Дмитра Фортунатова 10 серпня 2013 р. було вчинено замах.


Контактний телефон: (093) 366-43-21 Ірина Ковальчук.

 


 

 

 

 

 


0


Опубликовать