:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Державна екологічна інспекція кришує вбивцю ластівок


 

Олексій ВАСИЛЮК

 

 

Як повідомлялось раніше, 10 червня 2013 р. у селищі Чубинське (Бориспільський район), за наказом власника розважального комплексу «Чубинське» (вул. Яблунева, 6а) зруйновали гнізда ластівок, що мешкали під дахом комплексу. На момент руйнування у 50 гніздах вже були яйця або пташенята. На думку власника комплексу «Чубинське», послід ластівок псує асфальт пі будівлею. Крановщики, які виконували наказ і, своєї думки не мали і просто скидали гнізда з пташенятами на асфальт. Ситуація обурила жителів селища і дехто вже зараз заявляє, що більше не відвідуватиме магазину.

Національний екологічний центр України звернувся до Міністерства внутрішніх справ України з проханням порушити відповідну кримінальну справу відносно власника комплексу. Проте міліція встала на бік власника торгівельного закладу.

Тепер же маємо інформацію і про думку Держекоінспекції про події у Чубинському. Як повідомив начальник Держекоінспекції у Київській області М.Криничний,  у своєму листі №3525/12-13 до НЕЦУ, ластівок взагалі ніхто не турбував. «Спеціалістами інспекції, з виїздом на місце, в межах компетенції, здійснено перевірку тверджень, викладених у зверненні НЕЦУ і встановлено… під дахом будинку, фасадної частини, знаходиться 50 гнізд ластівок. На час перевірки руйнування гнізд не виявлено».

- Звісно, що перевірка, проведена через  півтора місяці після подій у Чубинському, не застала на гарячому руйнівників гнізд, – коментує ситуацію Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України. – Разом з тим, дивно, що чиновники Держекоінспекції так легко  заявляють про відсутність порушення, в той час, як ще тиждень тому відеозаписи з Чубинського демонструвались багатьма телеканалами.

         

Контакт:

Василюк Олексій

097 1000 473

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать