:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Кияни штурмом взяли будівництво на Десятинному провулку

 

Ігор ЛУЦЕНКО
Сьогодні, 20.07.2013 о 8 годині ранку декілька десятків киян зайняли територію будівництва на Десятинному провулку 3-5, розпочали демонтаж паркану і ліквідацію незаконного підкопу під сусідні будинки.

Таким чином, звичайні громадяни приступили безпосередньо до виконання постанови київського Окружного суду від 11 червня 2013 року про негайне припинення будівельних робіт на даній території, до набрання законної сили рішення суду з приводу законності будівництва.

Зараз, у ці хвилини, киянами здійснюються роботи з консервації археологічних артефактів, що знаходяться на території. Протягом сьогоднішнього дня планується перетворити територію на повноцінне громадське місце – спорудити тут пам?ятник Земельному дерибану, оформити прилеглі стіни художніми розписами, прибрати будівельне сміття та облагородити територію. Активісти звертаються до усіх небайдужих приєднатися до сьогоднішньої толоки, котра триватиме до обіду.Нагадуємо, за адресою Десятинний провулок, 3-5 фірма Інтергал-Буд, пов?язана з депутатом фракції Партії регіонів Володимира Зубика, споруджує так звані господарські будівлі. Будівництво відбувається на підмурках палацу Володимира, без належних археологічних досліджень.

Землевідвід для цього будівництва було здійснено Київрадою з порушенням українського законодавства. Зокрема, оскільки це територія буферної зони пам?ятки всесвітнього значення під охороною ЮНЕСКО, з цією міжнародною організацією не було погоджено проект будівництва. Також не було отримано обов'язковий у таких випадках дозвіл Верховної ради, оскільки ці землі відносяться до категорії особливо цінних.

Крім того, договір на користування землею передбачав лише реконструкцію існуючих споруд, а не знос їх і будівництво нових.

 

                            

Джерело: http://blogs.pravda.com.ua/authors/lutsenko/51ea1e83495cf/

                                                                           

 


0


Опубликовать