:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Міліція встала на бік вбивці ластівок

 

Пресс-центр «Форум» 

 


Як повідомлялось раніше, 10 червня 2013 у селищі Чубинське (Бориспільський район), за наказом власника розважального комплексу «Чубинське» (вул. Яблунева, 6а) зруйновали гнізда ластівок, що мешкали під дахом комплексу. На момент руйнування у 50 гніздах вже були яйця або пташенята. На думку власника комплексу «Чубинське», послід ластівок псує асфальт пі будівлею. Крановщики, які виконували наказ і, своєї думки не мали і просто скидали гнізда з пташенятами на асфальт. Ситуація обурила жителів селища і дехто вже зараз заявляє, що більше не відвідуватиме магазину.

Національний екологічний центр України звернувся до Міністерства внутрішніх справ України з проханням порушити відповідну кримінальну справу відносно власника комплексу.

Разом з тим, листом№5/11358 від 08.07.2013 Бориспільський відділ МВС України повідомив, що  внаслідок допиту  власника ТРК Чубинське Ткаченка Олександра  стало відомо, що ластівок начебто ніхто не турбував. Зі слів пана Ткаченка, яких вистачило міліціонерам, щоб відмовитись від порушення кримінальної справи, ластівок не турбували, а лише  міняли лампочки у світильниках. Також  міліція наголошує на тому, що свідків знищення ластівок немає. Хоча свідки, які навіть намагались зупинити знищення гнізд, показували по телебаченню.


 

 

 

                                                                                                       

 


0


Опубликовать