:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Звернення до фонду К. Кондакова від екологічних організацій України

 

Прес-центр «Форум»

 Вітаємо, пане Костянтине!


Ми отримали від Вас пропозицію взяти участь у флешмобі за здоровий спосіб життя та вегетаріанство, любов до планети і природи. Ми розділяємо Ваше бажання донести до загалу важливі ідеї через цей чудовий, творчий проект.

Після перегляду партнерів фонду ми помітили розбіжності позиціонування фонду щодо запропонованого проекту і етичного ставлення до природи та тварин. Акцентуємо увагу, що серед партнерів фонду знаходиться відомий порушник прав людей і тварин - дельфінарій “Немо” - який, незважаючи на численні порушення умов утримання дельфінів – занесених до Червоної книги України морських ссавців, використання яких в комерційних цілях заборонене й суперечить їх природним потребам – продовжує свою діяльність. Дельфінарій “Немо” є також порушником прав і свобод людей на вільні мирні демонстрації та забруднювачем міста Києва нелегальною рекламою.

Основною метою ферми є вирощування страусів для їх вбивства, продажу і реалізації продуктів тваринного походження. Ще 3 партнери (http://oceanarium.kiev.ua/ , http://pony-club.com.ua/loshadi, http://zoo.kiev.ua/) експлуатують тварин у комерційних цілях. Такий підхід до вирощування і утримання тварин не має нічого спільного з вегетаріанством і ідеологією руху за права тварин. Крім того, тваринництво робить значний внесок у збільшення обсягу викидів парникових газів в атмосферу і прискорює зміну клімату, що є світовою гуманітарною проблемою, яку неможливо ігнорувати.

Ми пропонуємо Вам відмовитись від партнерства з цими та подібними підприємцями, діяльність яких суперечить Вашій місії - “діяльність, спрямована на видалення причин, які стоять за актуальними проблемами суспільства”.

На жаль, ситуація викладена вище, наразі не дає нам можливості співпрацювати з Вами по даному проекту. Просимо переглянути наші побажання і більш свідомо підійти до партнерства з подібними підприємцями, метою яких є надання комерційних послуг за рахунок експлуатації, вбивства та жорстокого поводження з тваринами, забруднення довкілля та порушення прав людей.

 

До листа приєднуються:

Морква-Клуб - мережа екоактивістів http://www.morkva-club.org.ua
Всесвітній рух "ЕКО-КУЛЬТУРА" в Україні http://www.cooperateforlife.org/
Українська молодіжна кліматична асоціація http://world.350.org/ukraine/umka/
Рух “Бери і роби” http://take-and-make.org.ua/
Інформаційний центр зі зміни клімату http://www.climateinfo.org.ua/
Earth Citizens for Conscious Media (Громадяни Землі за свідомі медіа) http://earthcitizenscm.net

Веганохулігано - веган спільнота http://veganohooligano.com.ua/

Національний екологічний центр України necu.org.ua
Спілка вільних журналістів “Природа над усе” http://nature-first.info/


 

 

 

                                                                                                       

 


0


Опубликовать