:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Дельфінарій «Немо» знову вихваляється підробною відзнакою президента

 

Олександр СОКОЛЕНКО

 

 

На офіційному сайті київського дельфінарію «Немо» у  розділі «подяки» знову розмістили так звану “подяку президента України Віктора Януковича колективу київського дельфінарію “Немо”, до речі, з орфографічною помилкою у заголовку.

Це вже вдруге власники дельфінарію вивішують на свій сайт зразок нагороди, якої, насправді, не існує у природі, про що НЕЦУ повідомляв ще 2011 року http://www.delfinariy.info/2011/11/delfinarii-poddelal-blagodarnost.html

Відтоді “нагорода” зникла з інтерфейсу сайту, але тепер спливла у розділі “подяки”.

         Нагадуємо, що київський дельфінарій “Немо” було відкрито у 2009 році, але навіть у день відкриття власники дельфінарію примудрились влаштувати біля входу у споруду бійку, внаслідок якої постраждали природоохоронці, що протестували проти відкриття дельфінарію, а також випадкові перехожі та журналісти.

         На сьогодні київський дельфінарій “Немо” експлуатує свою споруду без дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції, чим наражає на небезпеку численних відвідувачів вистав. Також, за інформацією контролюючих служб, дельфінарій споруджено на чужій ділянці, яку власники закладу, всупереч законодавству, прибрали до рук.

         Всередині дельфінарію для відвідувачів не створено елементарних комфортних умов. Відвідувачі вистав регулярно скаржаться на скорочення від заявленого фактичного часу вистав, жорстокість та невихованість тренерів, брудні туалети, відсутність гардеробу та нестерпний запах хлору з басейну, в якому утримуються ссавці.

         Також київський дельфінарій “Немо” є чи не найактивнішим поширювачем кустарної реклами у місті, з якої столичний бюджет не отримує жодної копійки податків.

         Мережа дельфінаріїв в Україні на сьогодні нараховує понад 18 споруд, в яких у вкрай непристосованих умовах утримуються морські ссавці, зокрема, чорноморські дельфіни, комерційне використання яких забороняється відповідно до закону України “Про Червону книгу”.

         Бізнес на експлуатації морських тварин є дуже прибутковим. Наприклад, десятихвилинне купання з дельфінами у дельфінарії обійдеться споживачеві у 500-1000 гривень. Заради комерційного прибутку власники дельфінаріїв не гребують нічим, вигадуючи навіть лікувальні методики на кшталт так званої дельфінотерапії, медичний ефекти від якої офіційна медицина спростовує.

 

Олександр Соколенко, т. 097 396 92 88

 

 

 

                                                                                                       

 


0


Опубликовать