:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

На Трухановому острові невідомі привласнили земельну ділянку?

 

Олександр СОКОЛЕНКО

На Трухановому острові, неподалік споруджуваного Подільського мосту, невідомі привласнили чималу земельну ділянку, прихопивши частину берегової смуги — повідомляють активісти Національного екологічного центру України. Навколо ділянки встановлено суцільний металевий паркан висотою у 2 метри та змонтовано ворота, які ретельно охороняють від сторонніх осіб. Територію всередині периметру патрулюють особи “характерної зовнішності”, що час від часу виїжджають з воріт на квадроциклах та пильно слідкують за тим, аби біля паркану не було нікого зайвого. Коли представники Національного екологічного центру спробували сфотографувати ззовні паркан, до них підійшли двоє молодиків та змусили прибратись зі словами: “А що це ви тут винюхуєте? А ну забирайтесь звідси геть!”

Опитані екологами перехожі на Труханівській вулиці стверджують, що за парканом невідомі вирубують дерева та споруджують плавучі і стаціонарні котеджі. Але кому належить будівництво — ніхто сказати не може.

Підтверджує незаконність будівельних робіт на цій території також інформація, розміщена на Публічній кадастровій карті. Якщо вірити документу, то на зазначеній території жодна фізична чи юридична особа земельних ділянок у власність не отримувала.

Національний екологічний центр України звернувся до КМДА із запитом, на якій підставі та з якою метою невідомі встановили паркан на Трухановому острові. Також екологи звернулись до МВС та прокуратури з проханням дати правову оцінку діям осіб, що привласнили земельну ділянку.

 

Олександр СОКОЛЕНКО

(097) 396-92-88

                                                                                                       

 


0


Опубликовать