:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Небезпечні місця в Голосіївському районі

 

Микола ДАНЕВИЧ     

 

Цей матеріал я підготував рік тому, але він актуальний і сьогодні - за рік в кращу сторону нічого не змінилось, підняту життєво небезпечну проблему влада і ненамагалася  вирішувати. Тому, не змінюючи жодного слова в статті, публікую.

Наш Голосіївський район має складний рельєф місцевості і це приводить до виникнення зсувонебезпечних ділянок - на території району мають місце і прогресують більше 30 таких зсувонебезпечних ділянок. Ситуація посилюється ще бездіяльністю районної та міської влади, хоча ця байдужість може коштувати життя людей. При найближчій зливі може впасти цілий корпус Національного університету біоресурсів і природокористування, так як на ділянці прилеглій до тильної сторони 10-го корпусу університету виявлено ерозійне розмивання і руйнування схилу, а найстрашніше це те, що зсув знаходиться в діючому стані і є реальна небезпека раптового зсуву грунту, що приведе до руйнування будівель. Якщо взяти до уваги те, що в 10-му корпусі проходять навчання, то скільки ж людей перебувають у небезпеці і можуть стати жертвами лиха! Також, діючий зсув площею близько 1500 кв.м. є біля садиб №№ 13, 15, 17 по вул. Корчуватській. Затримка у проведенні протизсувних робіт може привести до катастрофічних наслідків у зв’язку з тим, що схил постійно руйнується. Відстань від схилу до найближчої будівлі (вул. Корчуватська № 13) приблизно 15 м. Існує вірогідність, що наступне обрушення може досягти будинку. Така ж сама аварійна ситуація із ділянками по вул. Буковинській, 13 та вул. Ушакова, 6а, 24 – 26.
Але, чомусь, це болюче питання небезпеки людей, нашу владу не хвилює. Можливо, тому, що на зсувонебезпечних ділянках піар-кампанію не побудуєш?

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать