:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція «Байкери готові платити більше за пиво, щоб діти жили»

 

Прес-центр «Форум»


     
                       

 

          
У понеділок1 липня 2013 р. о 10:30 під стінами Погоджувальної ради, під час якої формуватиметься порядок денний останнього пленарного тижня Верховної Ради, байкери Києва здійснять мото-пробіг: «МИ за життя». У цей час депутати  вирішуватимуть долю пакету законопроектів № 2875, 2876, 2880, які передбачають підвищення акцизів на пиво та збільшення видатків на охорону здоров’я, насамперед – на завершення будівництва дитячої лікарні «Охматдит». Законопроектами пропонується підвищення акцизів на пиво на 1 грн. 63 коп. за літр.
       Байкери, які традиційно вважаються одними з найбільших поціновувачів пива, підтримують підвищення акцизів та зростання ціни на пиво, якщо це допоможе рятувати дітей.
         «Ми готові платити більше за пиво, щоб важкохворі діти жили» - таке гасло байкери провезуть по вул. Липській, вул. Інститутській, вул. Шовковичній та вул. Грушевського.   
         Не зважаючи на те, що законопроект внесли 34 (!) народні депутати з усіх політичних сил, а також позафракційні його розгляд гальмується через тиск пивних лобістів.
          Байкерів підтримують активісти Опікунської Ради «Охматдит», Коаліції громадських організацій «За тверезу Україну», Руху «Простір свободи», Українського інформаційного центру з проблем алкоголю та наркотиків, Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», Регіонального центру "Життя", Інтернет-проекту «Таблеточки», ГО «Стріт Ворк Аут», ГК «Форум порятунку Києва».

Акція відбудеться біля комітетів ВР за адресою: вул. Грушевського, 18/2.

Контакти:

Юлія Солоха, 097 675 91 38 Коаліція «За тверезу Україну»

Ганна Гопко, волонтер Опікунської Ради НДСЛ «Охматдит» 067 672 11 20  

 

 


0


Опубликовать