:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Вул. Озаркевича – Представники партії «Свобода» жорстоко побили львівських активістів, які борються проти незаконних забудов

 

Gazeta.ua

 

25 червня у львівському «Прес-Клубі» активісти низки громадських організацій та рухів презентували соціальний центр «Цитадель», де діти з малозабезпечених сімей та інших соціально незахищених верств населення матимуть можливість безкоштовно займатись спортом.

Перед початком прес-конференції, близько 10:40, на вулиці Шевченка, 18 був вчинений напад на журналістів профспілки "Захист праці" та активістів руху "Автономний Опір". В одного з постраждалих, Зенона Дашака, зламаний ніс та закрита черепно-мозкова травма. Нападниками були підлеглі народного депутата від партії ВО "Свобода" Юрія Михальчишина, яких він називає своїми "вихованцями". Один із нападників, Сергій Москалюк, постійно супроводжує Михальчишина в якості особистого охоронця й, імовірно, є його офіційним помічником.

Про це повідомляє прес-служба профспілки "Захист Праці".

 

Безпосередньою причиною нападу стала протидія "Автономного Опору" та "Захисту Праці" незаконним резонансним забудовам на вулицях Озаркевича, 4а та Тарнавського, організованим міською владою на чолі з ВО "Свобода". 48 депутатів Міськради, серед яких 40 представляють ВО "Свобода", всупереч волі місцевих мешканців проголосували за забудову даної території й віддали великий шмат землі в центрі міста приватній фірмі, порушуючи всі законні норми та латентно руйнуючи не тільки історичні пам'ятки, а й знищуючи дитячі спортивні майданчики на прибудинкових територіях. Після інформації про свавілля, розповсюдженої профспілкою, активістам неодноразово погрожували. Зокрема, напад 25 червня супроводжувався репліками: "Не лізьте на Озаркевича", "Привіт від Юри", "Шо ви за прес-конференції тут мутите?".

"Автономний Опір" це незалежний громадський рух, який вже протягом тривалого часу декларує позапартійність і не підтримує будь-які партії (в тому числі й опозиційні), оскільки, на думку активістів, всі політичні партії обслуговують інтереси великого бізнесу, а не народу. Зокрема, активісти розповсюджували відповідні листівки, спрямовані як проти влади, так і проти опозиції. Депутат Михальчишин відреагував на роздачу таких листівок погрозою.

Перед цим активісти заявили про те, що партія ВО "Свобода" в особі Михальчишина намагається захопити вуличну політичну активність у Львові.

Зважаючи на всі вищенаведені факти та неодноразові заяви Михальчишина й "Свободи" про те, що тільки вони мають бути єдиною вуличною політичною силою у Львові, можемо зрозуміти причини тиску на громадських активістів.

До слова, близько місяця тому відбувся напад на члена "Захисту праці" Олександра Рузевича у Києві. Без жодних попереджень журналіста атакували зі спини п'ятеро чоловіків та оточили зі словами "от ти і догрався", "я тебе вб'ю" і т.д. Підтвердженням цих слів стали побиття ногами, декілька газових балончиків, застосованих в обличчя та 3 ножових удари, один з них – в грудну клітку. При цьому нападники в процесі бійки порізали одного зі своїх. У стані середньої тяжкості, з помітною втратою крові, профспілкового журналіста доправили в лікарню каретою швидкої допомоги. Нападників він впізнав – це теж були ультраправі активісти. Після нападу, перебуваючи в лікарні, він отримав погрози від депутата обласної ради Києва за те, що він вчинив опір нападникам.

У прес-службі зазначають, що у своїх заявах ВО "Свобода" жаліється, що її активістів б'ють та калічать, а сама при цьому займається таким самим вуличним терором проти інакомислячих.

Джерело: Gazeta.ua.

 

 

 


0


Опубликовать