:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Влада забула про Зелений театр (фото)

 

Микола ДАНЕВИЧ

 

Національний Голосіївський парк ім. М. Рильського  вважається перлиною міста Києва. Наша влада також пишається цією пам’яткою садово-паркового мистецтва столиці, але чомусь, як то кажуть, «вглиб» парку заходити не хоче. Можливо тому, що боїться побачити розвалений павільйон «Молодіжний», про який я нещодавно повідомляв, чи не хоче бачити недобудований Зелений театр, який знаходиться біля самого центрального входу  Голосіївського парку.
Старожили Києва пам’ятають, як колись там, на підмістках Зеленого театру, проводились концерти та проходили виступи дитячих колективів. Ті маленькі артисти вже давно виросли і змушені тепер відповідати на питання своїх дітей «А що це за недобудована будівля серед зелені?». Більшість киян не можуть дати відповідь на це питання, і  не лише тому, що там немає таблички паспорту об’єкту, а й тому, що, зі слів мешканців, будівлю хотіли використовувати і під офіс, і під ресторан, і т.п.
За інформацією, на будівництво Зеленого театру було витрачено близько 1 млн грн за цінами 2005-2007 рр., а на його завершення потрібно 500 тис. грн. Але з незрозумілих причин будівництво не ведеться.
В інтернет-путівниках та афішах столиці анонсується про те, що в Голосіївському парку функціонує (!) Зелений театр. А от на самій карті Національного парку Зелений театр не значиться.
Наразі, будівля  «захована» в заростях, огороджена парканом ( який  в будь-який час може на когось впасти) і знаходиться під охороною. Наводить на думку, що можливо це вже  якийсь надзвичайний, засекречений об’єкт?
Кияни чекають на дії влади, щоб побачити  Зелений театр не лише на афішах сайтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0


Опубликовать