:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Нечувана оборудка столичних чиновників: 230 тис. грн за «фарбування очей» замість обіцяних ремонтів

 

Микола ДЕРЕВІЙ

 

Бути киянином вважається престижним, а бути мешканцем Деснянського району cтолиці – принизливо. З таким твердженням можна сперечатися, ображатися, не погоджуватися, але статистика – річ уперта. Цей густонаселений район столиці посів останнє місце за усіма показниками сучасних стандартів якості життя, зате за рівнем недбалості та казнокрадства він, мабуть, на першому. Симптоми цієї «хвороби», синонім якої – корупція, видно неозброєним оком: аварійний стан будинків, багато з яких не ремонтувалися від часу свого введення в експлуатацію (а це від 40 до 50 років!), роздовбаний асфальт на дорогах (особливо на придомових територіях), відсутність освітлення вулиць і, навпаки, – негаснучі лампочки при вході до під’їздів, низькі температури при опаленні житлових приміщень і зігрівання повітря через заіржавілі зношені трубопроводи, засилля пивнушок та МАФів. І при цьому – повне ігнорування скарг громадян, маніпулювання пустопорожніми відписками, а то й просто гра в мовчанку у відповідь на звернення.
Такий безлад у цьому районі панував і в минулі роки, однак повний занепад настав тут із призначенням на посаду голови Деснянського району у м. Києві Жеребнюка Віктора Миколайовича. Заповзятий екс-мер міста Жмеринка (2006 – 2010 рр.) для укріплення своїх активів пороздавав керівні посади у структурних підрозділах Деснянської РДА своїм друзям. Зокрема, Деснянське районне управління МВС України у м. Києві очолив його старий друг  Британський Володимир Павлович. З огляду на його біографічні дані, це чоловік зі своєрідним баченням закону та моралі. Вочевидь, за особливі заслуги він одразу отримав житло в столиці.
Чи можуть новосели з далеко не бездоганною репутацією дбати про район чужого міста, якщо і в своєму не дали ради? Але, зрештою, не так важливо, у якому місті чи селі народилася людина. Киян хвилює суцільний безлад та фінансовий хаос, що розвів у районі «жмеринський клан».

Добре почуваються при такому стилі правління і старі чиновники, яким роками вдається мімікрувати під колір будь-яких керманичів району. Це заступник голови Віктор Васильович Крохмалюк та начальник управління ЖКГ Ніна Олексіївна Музальова.
Подейкують, що причина, за якою п. Жеребнюк та кампанія не переймаються проблемами району, полягає у тому, що голова РДА мріє про новий кар’єрний стрибок – прямісінько до Верховної Ради, у список провладної партії. Люди стурбовані тим, що цей пробивний жмеринець просто «видоїть» бюджет Деснянського району задля реалізації своєї амбітної мети, якщо його вчасно не спинити.
Спритник користується інертністю киян, що заклопотані проблемами власного виживання. Однак мешканцям нарешті увірвався терпець і вони вирішили постояти за свою гідність та навести лад у себе вдома.
Приводом до такого рішучого кроку послугувала схема викачки бюджетних грошей, яку цього разу місцевій владі не вдалося приховати.
Історія розпочалася з цілком добрих намірів столичної влади провести капітальні ремонти сходових клітин згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської адміністрації від 10.08.2011.
Таке розпорядження столичної влади було цілком логічним: адже вік деяких житлових масивів Деснянського району складає вже близько півстоліття. Фізична зношеність будинків тут нагадує гетто: гнітючий запах з підвалів, дефекти підлоги, вибиті шибки та прогнилі віконні рами, вичовгані східці, небезпечні для життя ліфти… Не дивно, що серед деснянців великий відсоток алкоголіків та наркоманів – адже сама атмосфера цього масиву викликає депресивні настрої, позбавляє надії на покращення життя ані сьогодні, ані завтра, ані післязавтра... Як тут проживатиме молодь, яка отримає у спадок від батьків та бабусь квадратні метри жилплощі у цих київських трущобах? Чи будуть сумісні з життям такі умови ще через двадцять-тридцять років, якщо тут і надалі не проводити капітальних ремонтів?
Спочатку люди раділи, що до їхніх під’їздів завітали робітники й почали змивати багаторічну товщу почорнілої побілки, навіть щиро зичили здоров’я Київському міському голові за турботу. Однак радість була передчасною: недбало побіливши усього лише …півтори поверхи (!), робітники згорнули свій реманент і зникли.
Таке нечуване нахабство обурило мешканців і вони звернулися до Першого заступника КМДА Олександра Мазурчака за тлумаченням цієї історії. Як з’ясувалося, на виконання робіт з ремонту сходових клітин та влаштування освітлення під’їздів житлового будинку передбачено кошти на суму 230 тисяч гривень.
Чи потрібні столиці такі господарники, які допускають такі оборудки (а, можливо, є і їх безпосередніми авторами та учасниками), вирішувати голові Київської міської державної адміністрації та прокуратурі. Адже не за горами вибори, а кількість мешканців Деснянського району – це вагома частка електорату.
Ошукані мешканці просять втрутитися в цю ситуацію засоби масової інформації та контролюючі органи для подальших розслідувань у сфері господарювання чиновників Деснянської РДА.

 

 

 

Тут можна чітко простежити межі, де закінчується ремонт.


 

Ось типові стіни в панельних будинках, де ніколи за весь період їхньої експлуатації не проводилися ремонтні роботи.А так виглядає підлога на першому поверсі – і це вже після ремонту!

 

 

Мабуть, ця негасима лампочка працює на вічному двигуні. Щодо економії електроенергії ЖЕКам байдуже – не вони ж платять!

 


Ось типова картина гетто Деснянського району.

 


Цей надпис на паркані - реакція підростаючого покоління на бездіяльність влади.

 


 

Фото 12 Асфальт крупним планом – картина художника-екзістенціаліста, що виріс у київському гетто.

 

 

 

Що думають водії, які їздять таким асфальтовим покриттям? Мабуть, у словнику немає цензурних слів, щоб висловити їхні почуття до рідної влади.

 


Фото 11 А ось майданчик, оточений супермаркетом «Фуршет» (вул. Братиславська)  та численними МАФами. Чи не соромно дивитися власникам цих торгових точок собі під ноги? Незважаючи на численні скарги мешканців, влада так і не спромоглася навести тут порядок.Це відповідь заступника начальника ГУ управління житлового господарства на запит ініціативної групи щодо коштів, витрачених на ремонт їхнього будинку. Відповідь мешканцям щодо корупційної оборудки під кодовою назвою «Фарбування очей».

 

 

 

0


Опубликовать