:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Кіровоградських лісоводів оштрафували за незаконне заліснення степів

 

Олексій ВАСИЛЮК

 

Як повідомили Національний екологічний центр України і Головному управлінні держкомзему у Кіровоградській області, ДП «Голованівський лісгосп» самовільно засадили лісом степову ділянку в Ульянівському районі області.  

Роботи по  посадці лісу стали порушенням  статей 125-126 Земельного  кодексу України. Відповідно до  статті 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, директора ДП «Голованівський лісгосп» притягнуто  до відповідальності у вигляді штрафу за самовільне зайняття земельної  ділянки. Сума штрафу склала 11887 грн. 

При цьому, Кіровоградське обласне управління лісового господарства, поряд з Миколаївським, є лідером по кількості повідомлень в інтернеті та ЗМІ. Не  так давно широко поширювалось повідомлення про  успіхи голованівських лісоводів. Тепер стає зрозумілим, що успіхи були здобуті шляхом порушення законодавства та нецільового використання коштів. 

«Ми вже не вперше  вияляємо випадки самовільного захоплення земель для посадки лісу. – розказує  заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк. – Для формальної  звітності лісівники степових областей знову і знову розорюють останні клаптики степу щоб прозвітувати про формальне збільшення лісистості. Поряд з цим ніхто навіть не намагається відновити пошкоджені лісосмуги навколо полів, що є прямою причиною колосальних втрат чорноземів і ерозії». 

Вже три роки поспіль в Україні діє громадська кампанія «Збережемо українські степи!», покликана зупинити наміри лісорозведення на останніх залишках українського степу та переорієнтувати посадку лісу на відновлення вітрозахисних  лісосмуг і вирубок у Поліссі та Карпатському регіоні. Детальніше про проблему та роботу кампанії можна  дізнатись на її сайті.

 

Контакти:

Василюк Олексій

097 1000 473

vasyliuk@gmail.com

 

0Опубликовать