:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція солідарності із захисниками Хімкінського лісу

 

Ілля ВЛАСЮК

 

Акція-перфоменс у знак солідарності з політичними в'язнями.

У суботу, 18 вересня, о 15.00 годині біля приміщення Консульства Російської Федерації у Києві (вул. Кутузова, 8) відбудеться художня акція на знак солідарності з російськими політичними в'язнями Олексієм Гаскаровим та Максимом Солоповим. Щоб їх краще почули, активісти покажуть те, що насправді відбуваеться з їх товаришами у Москві. Ця акція є однією з міжнародної кампанії солідарності, яка пройде 17-20 вересня у багатьох країнах світу.
28 липня 2010 року перед будівлею адміністрації в місті Хімки (Московська область, Росія) понад 300 антифашистів та анархістів провели демонстрацію у захист Хімкінського лісу, який вирубують для потреб великого бізнесу - платного автобану Москва-Санкт-Петербург.
Акція, під час якої розбили кілька вікон міської адміністрації, набула великого розголосу. Влада зі своєї сторони відповіла репресіями.

Наступного дня арештували двох відомих громадських активістів - Олексія Гаскарова та Максима Солопова. Їм загрожує до семи років позбавлення волі, хоча немає доказів їхньої причетності до незаконних дій. У 20-х числах вересня має відбутися суд, їм загрожує до семи років в'язниці за хуліганство, хоча немає доказів їх причетності до незаконних дій. Ті, хто організовував побиття журналістів і правозахисників, які виступали проти вирубки лісу, ті, хто нацьковував футбольних хуліганів на активістів-екологів, ті, хто віддавав наказ про розгоні мирних пікетів у Хімках, залишаються на волі, готові і далі подібним чином відстоювати власні інтереси. Замість них за гратами опинилися активісти, винні лише у своїй публічній громадянської позиції.
Численні порушення в ході слідства говорять про те, що питання буде вирішуватися в коридорах влади, і тільки широкий інформаційний резонанс і масові протести здатні вплинути на результат справи. Також продовжується міліцейський тиск на інших активістів, які є учасниками антифашистського руху.
Ми, київські антифашисти та анархісти, вимагаемо звільнити Максима Солопова та Олесія Гаскарова. Ми звернутаемось до громадськості у зв'язку з незаконними діями влади Російської Федерації.
Тільки наша спільна небайдужість може змінити ситуацію.

Контактна інформація: Ілля Власюк, 0937102413.
Офіційний сайт кампанії за звільнення хімкінських в'язнів: http://khimkibattle.org/