:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Суд визнав офіційну веб-сторінку Мінприроди неналежною

 

Єлизавета АЛЕКСЄЄВА, МБО «Екологія-Право-Людина»

 

30 серпня 2010 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення по справі за позовом МБО <<Екологія-Право-Людина>> (ЕПЛ) до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України щодо офіційної веб-сторінки Мінприроди. У своєму позові ЕПЛ посилалася на норми Оргуської конвенції про активне поширення екологічної інформації та норми чинного законодавства України у сфері екологічного інформування та порядку функціонування офіційних веб-сторінок центральних органів державної виконавчої влади. У позові йшлося про відсутність на сайті інформації про основні функції структурних підрозділів Мінприроди, про види і обсяги екологічної інформації, якою володіє відповідач, про міжнародні договори у сфері охорони довкілля,і звіти про стан їхнього дотримання і виконання, про держані цільові програми в екологічній сфері. Також ЕПЛ вказувала на відсутність на сайті вільного доступу громадськості до національних доповідей про стан навколишнього природного середовища чи будь-яких списків чи реєстрів, які ведуться відповідачем, зокрема, списків підприємств-забруднювачів, текстів дозвільних документів у відповідній сфері, і багато іншого.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку про незаконність бездіяльності Мінприроди щодо повноти та регулярності наповнення Інтернет - сторінки відповідача та зобов'язав останнього привести її у відповідність до вимог чинного законодавства.

Крім того, суд, використовуючи новели Кодексу адміністративного судочинства, зобов'язав Мінприроди до спливу одного місяця із моменту вступу рішення суду у законну силу подати суду звіт про виконання такого рішення.

За більш детальною інформацією звертайтесь: Єлизавета Алексєєва, провідний юрисконсульт ЕПЛ
liza@uoregon.edu ; epac@mail.lviv.ua
тел. (032) 243 - 38 - 88.