:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

«Зробимо Київ Чистим 2»

 

letsdoit.org.ua

 

У суботу, 25 вересня 2010 р. запрошуємо Всіх прийняти участь у спільному прибиранні київських парків – «Зробимо Київ Чистим 2». Прийшов час спільними зусиллями прибрати парки і відчути що нас, тих, хто піклується про чистоту свого довкілля – багато. Відчути, що ми здатні змінити своє місто на краще власними силами, зробити його чистим для себе та для наших дітей.

Українські міста – засмічені. Але українці немов забули себе справжніх – вправних господарів. На своїй землі, у своєму домі ми чекаємо, що хтось прийде і прибере. За нас. І за нами. Багато з нас смітять „бо так всі роблять” або ж тому, що „тут і до мене була купа сміття”.

Зробити українські міста чистими – легко. Для цього треба небагато:

  1. Перестати смітити на вулицях і в парках, у дворах та на площах.
  2. Почати піклуватись про чистоту власного міста: приймати участь у прибираннях тих територій, з уборкою яких влада поки що не може впоратись. Насамперед – парків. Або ж, принаймі, підтримувати такі прибирання, інформуючи про них рідних, друзів, знайомих, колег.
  3. Поширювати серед рідних, друзів, знайомих, колег інформацію про те, що зробити оточуючий простір чистішим – дуже легко. Для цього слід просто діяти свідомо і послідовно.

З кожною людиною, що прийме для себе цих 3 правила, зростатиме чистота Києва, чистота українських міст і чистота всієї України. Але, мабуть, головне – зростатиме свідоме ставлення до оточуючого простору. З кожною людиною хвиля свідомого ставлення набуватиме сили, аж доки вся країна не стане чистою. Аж доки українці не згадають, що вони – вправні хазяї, у яких завжди лад у господі.

Щоб привернути увагу до проблеми та вирішити її, невелика група молодих українців створила проект «Зробимо Київ Чистим 2». Головною подією проекту стане прибирання київських парків 25 вересня 2010 року, на яке ми плануємо зібрати понад 30 000 киян. Ми знаємо, що чистота міста турбує багатьох. Прийшов час об ' єднати зусилля, прибрати сміття, відчути поруч себе так само свідомих людей.

Ми поставили собі мету: зробити все, що можливо для системного вирішення проблеми із сміттям у Київі. Прибирання парків допоможе у розповсюдженні ідей проекта. Але щоб чистота зберігалася й надалі, конче необхідно збільшувати кількість урн та контейнерів для сміття у парках та на вулцях міста. Цей напрямок також є частиною діяльності нашої команди. Сьогодні у Парку Партизанської Слави ми готуємо пілотний проект, у межах якого плануємо встановити певну кількість контейнерів та забезпечити їх регулярне очищення. Далі досвід пілотного проекту плануємо поширити на інші парки Києва, а згодом – і на інші міста України.

У суботу, 25 вересня 2010 р. запрошуємо всіх охочих прийняти участь у спільному прибиранні київських парків – громадської акції „Зробимо Київ Чистим 2”. Прийшов час спільними зусиллями прибрати парки. Час відчути що тих, хто піклується про чистоту свого довкілля – чимал о. Їх стараннями сьогодні народжується велика хвиля свідомого ставлення до оточуючого простору – до людей, до міст, до України. Ми закликаємо всіх небайдужих Киян приєднатись до нашої ініціативи. Чим більше людей нас підтримають та допоможуть, тим потужніший ефект ми створимо. Кожна людина, яка згадує проект у своїх статусах у соціальних мережах, у постах в блогах, у статтях чи репортажах; кожна людиина, яка розказує про проект рідним, друзям, знайомим; – кожна така людина робить важливий внесок у зростання цієї хвилі. Тим більше людей задумаються про те, що сміття слід донести до урни. Переможемо бруд та сміття разом!

Будь ласка, якщо вас цікавить чистота рідного міста, поширте цей документ серед знайомих. Щиро дякуємо за підримку!